تا ۲۰ آبان؛

لیگ بازیهای دیجیتالی ایران آینده در باغ کتاب میزبان نوجوانان است

لیگ بازیهای دیجیتالی ایران آینده در باغ کتاب میزبان نوجوانان است

بلک بلاگ: جشنواره ایران آینده که در باغ کتاب تهران درحال برگزاری است و تا 20 آبان میزبان نخستین دوره لیگ بازی های دیجیتالی برنامه تلویزیونی بازی ویزیون است.به گزارش بلک بلاگ به نقل از مهر، جشنواره «ایران آینده» که در باغ کتاب تهران درحال برگزاری است، میزبان نخستین دوره لیگ بازی های دیجیتالی برنامه تلویزیونی «بازی ویزیون» در قالب رشته FIF22 ویژه نوجوانان ۱۲ تا ۱۸ سال است.
جشنواره «ایران آینده» شامل چهار بخش اصلی بازی ها، غرفه ها، استیج و نمایش فیلم است و در بخش بازی ها، بازی های حرکتی، بازی های رومیزی، برگزاری لیگ فیفا و بازی های کنسولی به مخاطبان این جشنواره ارائه شده است.
یکی از بخش های این جشنواره برگزاری لیگ فیفا توسط برنامه برنامه تلویزیونی بازی ویزیون و در آستانه جام جهانی قطر است. این مسابقات نخستین دوره لیگ بازی های دیجیتالی برنامه تلویزیونی بازی ویزیون است که در قالب رشته FIF22 ویژه نوجوانان ۱۲ تا ۱۸ سال انجام می شود. برگزاری نشست های تخصصی با حضور نخبگان در موضوعات مختلف همچون لطمه شناسی گیم استریم و بازی های کامپیوتری از دیگر برنامه های جنبی این جشنواره است.
جشنواره «ایران آینده» همزمان با فرا رسیدن هفته ملی نوجوان توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و با همکاری شبکه امید و سایر نهادهای فعال در زمینه نوجوانان از ۱۱ آبان شروع شده و تا ۲۰ آبان ادامه دارد. این جشنواره هر روز از ساعت ۱۵ تا ۲۲ در باغ کتاب تهران انجام می شود.
امکان بازدید گروهی از ساعت ۹ تا ۱۵ نیز وجود دارد و مدارس با هماهنگی با فرهنگ سراها می توانند بصورت گروهی در باغ کتاب تهران حاضر شوند.

1401/08/19
11:56:24
0.0 / 5
188
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵