توسط نشر علم؛

از قانون طلایی رابطه: کشتن خودشیفته منتشر گردید

از قانون طلایی رابطه: کشتن خودشیفته منتشر گردید

کتاب از قانون طلایی رابطه: کشتن خودشیفته نوشته جی اچ سیمون با ترجمه نیلوفر آقاابراهیمی توسط نشر علم منتشر گردید.به گزارش بلک بلاگ به نقل از مهر، «از قانون طلایی رابطه: کشتن خودشیفته» عنوان کتابی از جی اچ سیمون است که نشر علم با ترجمه نیلوفر آقاابراهیمی اخیراً منتشر نموده است.
این کتاب که به حوزه مطالعاتی روانشناسی متعلق می باشد، به موضوع خودشیفتگی در انواع رابطه های انسانی، شامل روابط خانوادگی، عاطفی و اجتماعی، می پردازد. عاطفه پدرانه و مادرانه، شرم سمی، خود حقیقی، خود دروغین، ذات انسان خودشیفته و خودشیفتگی، عطش عشق، سرمایه گذاری عاطفی، احساس گناه، اثرگذاری اسطوره ها، پشتیبان های حقیقی، مهارت ها و مرزها همچون عنوان های فصل های این کتاب اند.
در پاراگراف آغازین این کتاب می خوانیم:
«این واقعیت که مشغول خواندن این کتابی یعنی چیزی دستگیرت می شود. شاید بیهودگی پیشامدی خاص آشکار شده و در نتیجه روزنی کوچک به روی تو گشوده شده است. روزنی در آنچه از آن مطمئن نیستی اما احساس اش کرده ای. این پیشامد زمانی اتفاق افتاده است که آدم مهمی در زندگی ات اندکی پایش را از گلیمش درازتر کرده است و تو بالاخره به خودت گفته ای: این طبیعی نیست. چرا این آشغال را تحمل می کنم؟»
این کتاب ۱۹۲ صفحه ای با ۵۵۰ نسخه و قیمت ۷۵ هزار تومان انتشار یافته است.

1400/09/24
16:30:34
0.0 / 5
496
تگهای خبر: سرمایه گذاری , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳