دعوت انجمن صنفی مدیران رسانه جهت شركت در انتخابات

دعوت انجمن صنفی مدیران رسانه جهت شركت در انتخابات

بلک بلاگ: انجمن صنفی مدیران رسانه با انتشار اطلاعیه ای از عموم ملت ایران جهت شرکت در سیزدهمین دوره از انتخابات ریاست جمهوری دعوت کرد.


به گزارش بلک بلاگ به نقل از ایسنا، متن بیانیه انجمن صنفی مدیران رسانه به شرح زیر است:
«سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تجلی حضور و اراده ملتی با ریشه های کهن و با فرهنگ و تمدنی دیرینه است. ملت ایران در طول بیش از چهار دهه گذشته بارها هوشمندی، زمان شناسی و فداکاری خودرا به رخ جهانیان کشیده اند.
در وضعیت فعلی، ملت ما با مشکلات معیشتی و اقتصادی مختلفی روبه رو بوده و دشمنان ملت ایران نیز به همراه رسانه های بیگانه با مستمسک قرار دادن این مشکلات برای ناامید کردن مردم و تشویق آنان به عدم مشارکت در انتخابات تلاش همه جانبه ای را انجام می دهند.
این تلاش ها به حدی است که با بی اهمیت جلوه دادن نقش مردم در تعیین سرنوشت خود اهتمام در کم فروغ جلوه دادن این حرکت ملی دارند و البته تجربه سالهای قبل حاکی از ناکام ماندن دشمنان در پیشبرد اهداف مورد نظرشان بوده است.
پرسش اینجا است که اگر انتخابات از نظر بیگانگان فاقد اهمیت است، پس چرا تمام دستگاه های رسانه ای و تبلیغاتی خودرا بر این هدف متمرکز کرده اند؟
خوشبختانه رسانه ها و مطبوعات داخلی در آگاهی بخشی به جامعه، تبیین اهمیت انتخابات ریاست جمهوری و اطلاع رسانی برنامه های نامزدهای محترم نقش خودرا همسو با منافع مردم و آرمان های انقلاب به بهترین شکل ایفا کرده اند.
مردم هوشمند و آگاه ایران اسلامی نیز همیشه ثابت کرده اند که در بزنگاه های تاریخی همیشه از کیان میهن و آرمان ها خود دفاع کرده و به هیچ بیگانه ای اجازه مداخله در امور خودرا نداده و نخواهند داد.
۲۸ خرداد بار دیگر ثابت خواهدنمود که ملت ما بر عهد خود با امام راحل (ره) و خلف صالح ایشان حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) ایستاده اند و به رغم همه مشکلات با امید به فردایی بهتر برای ایران اسلامی در انتخابات حضور پر شور و هوشمندانه ای خواهند داشت.
امید است منتخب این انتخابات و دولتی که تشکیل می دهد با درک صحیح از شرایط فعلی، با تقویت وفاق ملی و با اجرای برنامه های عملیاتی در جهت حل مشکلات معیشتی و شکوفایی اقتصادی و همین طور توجه خاص به حل مشکلات اهالی فرهنگ و هنر و رسانه رضایت مردم را بیش از پیش جلب نماید.
اعضای انجمن مدیران رسانه نیز ضمن دعوت از جامعه رسانه ای و مخاطبان آن و یکایک مردم بر حسب وظیفه ملی و اسلامی خود با شرکت در انتخابات به رسالت تاریخی خود عمل خواهند کرد.
منبع:

0.0 از 5
1400/03/26
22:34:14
873
تگهای خبر: برنامه , رسانه , رمان , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱