شروع سفرهای بدون قرنطینه بین سنگاپور و هنگ كنگ

شروع سفرهای بدون قرنطینه بین سنگاپور و هنگ كنگ

به زودی امکان سفر بدون قرنطینه برای مسافران بین سنگاپور و هنگ کنگ فراهم می شود.


به گزارش بلک بلاگ به نقل از ایسنا و به نقل از بی بی سی، برنامه شروع سفرهای بدون قرنطینه بین سنگاپور و هنگ کنگ که قرار بود در ماه نوامبر به اجرا گذاشته شود اما به سبب افزایش ناگهانی آمار مبتلایان به ویروس کرونا در هنگ کنگ، به تعویق افتاده بود از بیست و ششم «می» اجرا می گردد.
انتظار می رود شروع سفرهای بدون قرنطینه بین هنگ کنگ و سنگاپور رونق در حوزه گردشگری را به همراه داشته باشد. در دو هفته نخست این سفرهای بدون قرنطینه، پروازهای بین دو مقصد محتاطانه و با یک پرواز در روز به هر یک از این مقاصد شروع خواهد شد. حداکثر مسافران در هر یک از پروازها ۲۰۰ نفر خواهند بود.
هفته گذشته نیز سفرهای بدون قرنطینه بین نیوزیلند و استرالیا شروع شد و بنظر می رسد باتوجه به تعداد پروازها در ایام اولیه، سفرهای بدون قرنطینه بین هنگ کنگ و سنگاپور محتاطانه تر از سر گرفته خواهد شد.
تمام مسافرانی که از هنگ کنگ سفر می کنند باید واکسینه شده باشند و مسافران هر دو مقصد باید سه روز قبل از سفر و هنگام ورود به مقصد آزمایش کرونا انجام دهند.
مقام های هنگ کنگ و سنگاپور مشتاق از سرگیری کارهای گردشگری هستند چونکه گردشگری این دو مکان قبل از شیوع ویروس کرونا به شدت به توریستهای خارجی متکی بود.
در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۰ شمار مسافران خارجی سنگاپور در مقایسه با همین بازه زمانی در سال ۲۰۱۹ با ۸۱.۲ درصد کاهش همراه بود. شرکت های هواپیمایی بزرگ هنگ کنگ و سنگاپور نیز در دوران کرونا مشکلات بزرگی را تجربه کردند.
شرکت های هواپیمایی سنگاپور در سال ۲۰۲۰ با ۹۷.۶ درصد کاهش مسافر مواجه گشتند.0.0 از 5
1400/02/06
13:44:35
949
تگهای خبر: برنامه , سفر , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲