آیت الله فاضل لنكرانی:

نباید از توطئه دشمنان برای ترویج ناهنجاری ها در قم غفلت كرد

نباید از توطئه دشمنان برای ترویج ناهنجاری ها در قم غفلت كرد

به گزارش بلک بلاگ قم رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) اظهار داشت: نباید از توطئه های دشمنان برای ضربه زدن و ترویج ناهنجاری های اخلاقی و اجتماعی در شهر قم غفلت کرد و مسئولان بایستی به این امر توجه ویژه داشته باشند.


به گزارش بلک بلاگ به نقل از پایگاه خبری پلیس، آیت الله محمد جواد فاضل لنکرانی با اشاره به نقش و جایگاه مهم نیروی انتظامی در کشور عنوان کرد: پلیس مایه اطمینان و آرامش مردم و یاس و ناامیدی دشمنان است و هرچه حضور پلیس در جامعه بیشتر باشد، مردم از احساس امنیت بیشتری برخوردار خواهند شد.
وی ادامه داد: ارائه خدمات انتظامی و اجتماعی پلیس به آحاد مردم، مقدس است و مردم نیز قدردان زحمات پلیس هستند، پلیس، مظهر اقتدار، مجری قانون و مایه اطمینان، آسایش و آرامش مردم است.
استاد عالی حوزه علمیه قم با اشاره به اولویت های اجتماعی و فرهنگی شهر قم اظهار داشت: نباید از توطئه های دشمنان برای ضربه زدن و ترویج ناهنجاری های اخلاقی و اجتماعی در شهر قم غفلت کرد بدین سبب مسئولان بایستی به این امر توجه ویژه داشته باشند.
آیت الله فاضل لنکرانی افزود: دشمنان در صدد این هستند که شهر قم را از مرکز انقلابی، مذهبی و سیاسی بودن تهی کنند بدین سبب توقع این است که مسئولان دستگاه های مختلف به خصوص رسانه ملی پیرامون ترویج مفاهیم ارزشی و انقلابی به ویژه حجاب و عفاف تلاش بیشتری کنند.
وی با شاره به اینکه نباید اجازه داده شود که برخی واحد های صنفی مروج بی بند و باری در جامعه باشند، اشاره کرد: البته حضور افراد متدین و انقلابی در صحنه نیز عرصه را بر افراد ناهنجار تنگ می کند.
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با قدردانی از تلاش ها و مجاهدت های نیروی انتظامی در تامین امنیت کشور اظهار نمود: سلام مرا به سردار"اشتری"فرمانده انقلابی و ارزشی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ابلاغ کنید، ما قدردان زحمات عزیزان بوده و برای موفقیت شان دعا می نماییم.
سردار سید محمود میر فیضی، فرمانده انتظامی استان قم، نیز با بیان آمادگی پلیس استان در برخورد با هر گونه ناهنجاری و بی نظمی عمومی عنوان کرد: نیروی انتظامی در حوزه عملکرد نشان داده است که به هیچ عنوان ایجاد بی نظمی و برهم زدن آرامش شهروندان را برنمی تابد و قاطعانه با هر گونه عوامل هنجارشکن برخورد می کند.
وی به برنامه ریزی پلیس در هوشمندسازی ماموریت ها در حوزه های تخصصی نیز اشاره نمود و اظهار داشت: هوشمندسازی ماموریت ها از موضوعاتی است که پلیس در ارتقاء امنیت اجتماعی و توسعه کیفی خدمات در دستور کار قرار دارد و برنامه ریزی جامعی در این خصوص صورت گرفته است البته الکترونیکی کردن و هوشمندسازی ارتباط پلیس با دستگاه قضائی نیز بمنظور افزایش سرعت در انجام امور و پیش گیری از اتلاف وقت مردم با جدیت دنبال می شود و تا حالا توفیقات خوبی نیز حاصل شده است.
میر فیضی با اشاره به اینکه جلب رضایتمندی شهروندان همیشه یکی از اولویت ها و راهبردهای پلیس است، اشاره کرد: تمام اقدامات پلیس باید در امتداد رضایت آحاد جامعه باشد چونکه ارتقاء دانش، تعالی رفتار کارکنان، وظیفه شناسی، احساس مسئولیت، رأفت و مهربانی، اقتدار و خدمت رسانی مطلوب همچون اقدامات موثر برای ارتقاء امنیت و جلب رضایتمندی شهروندان است و پلیس قم با انجام اقدامات و ارائه خدمات خرسندساز به دنبال کسب حداکثری رضایت مندی شهروندان است.
فرمانده انتظامی استان در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: ارائه خدمات مشاوره ای پلیس، یکی از بهترین راهکارهایی است که در پیش گیری از وقوع لطمه های اجتماعی و صلح و سازش در اختلاف بین افراد، بسیار موثر و مفید می باشد و پلیس در این بخش نیز بسیار موفق عمل کرده است و اقدامات مشاوره ای، سبب کاهش بار انتظامی و قضائی و افزایش احساس امنیت در جامعه شده است.
منبع:

0.0 از 5
1399/10/19
12:54:19
1155
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱