به دلیل استقبال مخاطبان

ثبت نام پنج كارگاه مجازی كانون تا ۲۰ تیر تمدید گردید

ثبت نام پنج كارگاه مجازی كانون تا ۲۰ تیر تمدید گردید

به گزارش بلك بلاگ هم زمان با آخر زمان ثبت نام در كارگاه های مجازی كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان، به علت استقبال مخاطبان، ثبت نام پنج كارگاه تا ۲۰ تیر تمدید گردید.به گزارش بلک بلاگ به نقل از مهر، «نوشتن خلاق» ویژه کودکان ۷ تا ۱۲ سال و کارگاه های «کلاژ»، «مهارت خودباوری»، «مهارت خوش بینی» و «مهارت شاد بودن» ویژه نوجوانان ۱۲ تا ۱۷ سال عنوان کارگاه هایی هستند که امکان ثبت نام در آنها تا ۲۰ تیر ۱۳۹۹ مقدور است.
کارگاه «نوشتن خلاق» کارگاهی است که در آن کودکان می آموزند با کمک مربی و از راه شنیدن متون مناسب، مشاهدات، احساس و افکار خویش را نوشته و از عمل نوشتن لذت ببرند. این کارگاه مجازی از ۲۱ تیر در هشت جلسه و در ایام شنبه از ساعت ۱۳ تا ۱۴ برگزار می شود.
در کارگاه مجازی «کلاژ» ویژه ی نوجوانان، برنامه ریزی شده تا آنان مهارت استفاده از مواد مختلف، ترکیب بندی و سبک های مختلف هنری را کسب کنند و با آثار هنرمندان آشنا گردند و در گام بعدی به خلق آثار خلاق و زیبا بپردازند. این کارگاه از ۲۱ تیر در هشت جلسه و در ایام شنبه از ساعت ۱۲ تا ۱۳ برگزار می گردد.
کارگاه «مهارت خودباوری» به نوجوان کمک می نماید تا خویش را بهتر بشناسد، با عوامل تأثیرگذار در خودباوری آشنا شود و با کمک فعالیتهای متنوع، در عین واقع بینی، موفق شود خودباوری اش را افزایش دهد.
همچنین در کارگاه «مهارت خوش بینی» نوجوان یاد می گیرد چطور افکارش را شکار کند و پیام هایی که به آن داده می شود را اصلاح کند تا اسیر دام بدبینی و فاجعه پنداری نشود. علاوه بر این می آموزد مسائل را به اجزای کوچکی تبدیل کند که موقت و قابل حل هستند.
نوجوانی که در کارگاه «مهارت شاد بودن» هم شرکت می کند، می آموزد که به جای منتظر بودن، برای خوشحال کردن خود نقشه بکشد و برای عملی کردن نقشه هایش دست به کار شود.
یادآوری می شود سه کارگاه «مهارت های زندگی» از ۲۱ تیر آغاز و در ایام شنبه به ترتیب از ساعت ۱۶ تا ۱۷، ۱۷ تا ۱۸، و ۱۸ تا ۱۹ برگزار می شود.
علاقه مندان به ثبت نام در این کارگاه ها می توانند به سایت مرکز مجازی کانون پرورش فکری به نشانی kpf.ir رجوع کنند.منبع:

1399/04/15
18:00:53
5.0 / 5
2265
تگهای خبر: برنامه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴