فراخوان سومین جشنواره موسیقی امیرجاهد منتشر گردید

فراخوان سومین جشنواره موسیقی امیرجاهد منتشر گردید

به گزارش بلك بلاگ فراخوان سومین «جشنواره موسیقی امیرجاهد» در سه بخش موسیقی ایرانی، موسیقی كلاسیك و پژوهش در زمینه موسیقی شهری منتشر گردید.


به گزارش بلك بلاگ به نقل از ایسنا، «خانه موزه دكتر معین و استاد امیرجاهد» بر مبنای وظایف و رسالت خود كه حفظ و ارتقاء فن و هنر موسیقی جدی مبتنی بر مبانی تفكر، فرهنگ و هنر ملی ایران با نگاه به موسیقی ویژه شهر و لزوم كشف استعدادهای درخشان و پشتیبانی از نسل جوان عنوان شده است، «جشنواره موسیقی امیرجاهد» را هر ساله برگزار می نماید.
در این جشنواره كه شامل سه بخش موسیقی ایرانی (دونوازی، گروه نوازی و آواز)، موسیقی كلاسیك (دونوازی، گروه نوازی و آواز) و پژوهش در زمینه موسیقی شهری است، افراد متقاضی و گروه های موسیقی باتوجه به رده سنی و سوابق آموزشی بعد از ارزیابی اولیه و كسب مجوز، به رقابت خواهند پرداخت.
علاقه مندان جهت شركت در این جشنواره می توانند با مطالعه فراخوان و آیین نامه جشنواره، فرم ثبت نام را از راه سایت خانه موسیقی ایران (www.iranhmusic.ir) و سایت خانه موزه استاد امیرجاهد (www.moeenjahed.ir) دریافت و تكمیل كرده و به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.
مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره تا آخر اردیبهشت ۱۳۹۹ خواهد بود و اولویت با افراد و گروه هایی است كه زودتر برای ثبت نام اقدام نموده اند. اجرای صحنه ای این جشنواره تیرماه ۱۳۹۹ و مراسم اختتامیه آن در مرداد ۱۳۹۹ برگزار می گردد.
سومین «جشنواره موسیقی امیر جاهد» به همت خانه موسیقی ایران، شهرداری تهران و خانه موزه دكتر معین و استاد امیرجاهد برگزار می گردد.
با كلیك در اینجا می توانید فایل فراخوان را مشاهده كنید.1398/10/29
16:04:03
5.0 / 5
4691
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳