با سخنرانی جبار رحمانی و سعید طاووسی مسرور

آیین های مردمی در فضای عمومی شهر بررسی می شود

آیین های مردمی در فضای عمومی شهر بررسی می شود

بلك بلاگ: آیین های مردمی در فضای عمومی شهر در چارچوب سلسله نشست های انسان شناسی و فرهنگ هفته آینده مورد بررسی قرار می گیرد.به گزارش بلك بلاگ به نقل از مهر، نشست «آیین های مردمی در فضای عمومی شهر» با بررسی دو سوژه «آیینی شدن شهر» و «مروری بر تاریخ آیین های شیعی در فضای عمومی جامعه ایرانی» به همت پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات و با همكاری اداره كل مطالعات اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران انجام می شود.
این نشست صد و هفتاد و پنجمین نشست یكشنبه های «انسان شناسی و فرهنگ» است كه در آن جبار رحمانی، عضو هیئت علمی پژوهشكده مطالعات فرهنگی و اجتماعی و سعید طاووسی مسرور، عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی سخنرانی خواهند كرد.
عنوان سخنرانی جبار رحمانی «آیینی شدن شهر» و عنوان سخنرانی سعید طاووسی مسرور «مروری بر تاریخ آیین های شیعی در فضای عمومی جامعه ایرانی» است. همین طور در این جلسه فیلم مستند «حلقه عاشقان» ساخته حامد كلجه ای به نمایش درمی آید.
نشست فرهنگی «آیین های مردمی در فضای عمومی شهر» روز یكشنبه 26 آذر ماه از ساعت 16 تا 19 در پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات واقع در خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ولیعصر، خیابان دمشق انجام خواهد شد.


منبع:

1398/09/21
16:00:42
5.0 / 5
4547
تگهای خبر: سرور , فرهنگی , فیلم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵