با تبریك بیست سالگی بلك بلاگ؛

رئیس مجلس: ایسنا بر دامنه تفاهم ها و امیدها افزود

رئیس مجلس: ایسنا بر دامنه تفاهم ها و امیدها افزود

به گزارش بلك بلاگ رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی به مناسبت بیستمین سالگرد تأسیس خبرگزاری دانشجویان ایران تصریح كرد كه «ایسنا از رسانه هایی است كه در دو دهه فعالیت مستمر و پرارزش خود، توانسته است با درك حقیقی از آرمان ها و انعكاس واقع نمایانه دستاوردهای بزرگ ملت ایران، بر دامنه تفاهم ها و امیدها بیفزاید.»


به گزارش بلك بلاگ به نقل از ایسنا، متن پیام علی لاریجانی كه در مراسم گرامیداشت بیستمین سالگرد تأسیس ایسنا قرائت شد، بدین شرح است:
«بسم الله الرحمن الرحیم
در تفكر اسلامی، رسانه جایگاهی ممتاز و بی بدیل دارد؛ چونكه اسلام دین آگاهی و روشنگری است و ظهور آن جز با هدف بیدارگری و ابلاغ حقیقت نبوده است. جمهوری اسلامی ایران هم كه با رشد آگاهی های عمومی و به دست مردم استقرار یافت، جمهوری آگاهی و فرهنگ و ساختاری است كه مردم و رسانه ها در تار و پود آن حضور دارند.
روح كار رسانه ای در نظام اسلامی، دعوت به تفاهم، آشتی جویی، دمیدن روح امید در جامعه و ایجاد احساس عزت و خودباوری است.
خبرگزاری دانشجویان ایران از رسانه هایی است كه در دوهه فعالیت مستمر و پرارزش خود، توانسته است با درك حقیقی از آرمان ها و انعكاس واقع نمایانه دستاوردهای بزرگ ملت ایران، بر دامنه تفاهم ها و امیدها بیفزاید.
این رسانه اخلاق گر با بهره یابی از توان و ظرفیت پر نشاط و سرشار از خلاقیت دانشجویان مؤمن و نواندیش توانسته است به جهش و پویایی جریان اطلاع رسانی و افزایش اعتماد اجتماعی نسبت به خبر و رسانه خدماتی شایان عرضه بدارد.
طلیعه فرارسیدن بیستمین سالگرد تاسیس خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) را كه با گرامیداشت روز دانشجو تقارن دارد، تبریك می گویم و امید دارم كه همچنان شاهد رشد و پیشرفت این رسانه در عرصه آگاهی بخشی و روشنگری جامعه باشیم.
علی لاریجانی
ریاست مجلس شورای اسلامی»
منبع:

1398/09/17
21:37:27
5.0 / 5
4226
تگهای خبر: خدمات , رسانه , رمان , مراسم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳