نماینده ولی فقیه در بوشهر:

ایران هیچ نیازی به مذاكره با كشورهای اروپایی ندارد

ایران هیچ نیازی به مذاكره با كشورهای اروپایی ندارد

به گزارش بلك بلاگ نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر اظهار داشت: كشورهای اروپایی به دنبال مذاكره هستند اما با عنایت به جنایت آنان در طول تاریخ، ایران هیچ نیازی به مذاكره با این كشورها ندارد.


به گزارش بلك بلاگ به نقل از ایسنا، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری در خطبه های نمازجمعه بوشهر بیان كرد: جمهوری اسلامی ایران یك كشور مهم در حوزه اقتصاد انرژی فسیلی نفت و گاز، دارای اهمیت بالا در عرصه فرهنگی، و تاثیرگذاری سیاسی فوق العاده در منطقه است و موقعیت ویژه، مهم و استراتژیكی در جهان دارد.
وی با تاكید بر تقویت فرهنگ مقاومت و ایستادگی اظهار نمود: اگر استراتژی استقامت و ایستادگی در كشور وجود نداشته باشد بی گمان استقلال، فرهنگ اسلامی، هویت ملی و دینی از بین می رود.
امام جمعه بوشهر امید به آینده را از ضروریات جامعه دانست و خاطرنشان كرد: متاسفانه هم اكنون دشمنان در فضای مجازی و حقیقی درصدد هستند تا جامعه را از آینده ناامید كنند.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر بیان كرد: در طول ۴۰ سال قبل دشمنان انواع توطئه ها را برای تزریق فرهنگ ناامیدی در جامعه اسلامی اعمال كردند ولی انقلاب اسلامی مقاوم تر از همیشه ایستاده است.
آیت الله صفایی بوشهری با تاكید بر لزوم اعتماد به جوانان خاطرنشان كرد: مسؤلان باید به جوانان اعتماد كنند چونكه جامعه نیازمند یك دگردیسی و تحول در ساختار مدیریتی و برنامه ریزی است. در این راستا باید به خلاقیت، قدرت فكر، مدیریت و فعالیت جوانان اعتماد كرد تا جریان توسعه و رشد كشور استمرار یابد.
وی تصریح كرد: تنها راه مقاومت اقتصادی، توجه به تولید و رونق آن است بنابراین باید فضای مناسبی را برای تولیدكنندگان كوچك و بزرگ فراهم نمود.
خطیب جمعه بوشهر با اشاره به اینكه شركت های و كارخانه های بزرگ به اسم خصوصی سازی واگذار شده اند، اظهار داشت: حالا خیلی از شركت ها و كارخانه های واگذار شده تعطیل و خیلی از شركت های كوچك، نیمه سنگین، و سنگین هم كه جوانان تاسیس كرده اند با تمام ظرفیت و توان خود كار نمی كنند.
آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری با اشاره به تاكیدات مقام معظم رهبری اضافه كرد: مذاكره با آمریكا مانند مذاكره با یك جبهه جنایتكار است كه هیچ اعتمادی به آن نیست چون كه می خواهد از راه مذاكره بهره كشی سیاسی و اقتصادی كرده و حق دیگران را تضییع نماید.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر بیان كرد: كشورهای اروپایی كه برای خود استقلال و در ساختار سیاسی جهان موقعیت قائل هستند دنبال مذاكره هستند اما با عنایت به جنایت آنان در طول تاریخ، ایران هیچ نیازی به مذاكره با این كشورها ندارد.
آیت الله صفایی بوشهری افزود: دولت های اروپایی به دولت ایران تعهد دادند كه بعد از خروج آمریكا به مفاد برجام ادامه می دهیم و ایران تمام تعهدات خویش را عمل كرد ولی كشورهای اروپایی حتی یك تعهد خویش را عملی نكردند و نمی كنند.
امام جمعه بوشهر با گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار نمود: دفاع مقدس نشان داد ایران اسلامی با نگاه جهادی می تواند جهان را به زانو درآورد. مسؤلان سیاسی و مدیران دفاع مقدس را الگوی خود قرار دهند و نگاهشان مانند رزمندگانی باشد كه در ۸ سال دفاع مقدس برای حراست از اسلام و ایران جان دادند.1398/07/05
19:11:43
5.0 / 5
4314
تگهای خبر: برنامه , شركت , فرهنگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳