معرفی آثاری از جشنواره فیلم كودك و نوجوان

معرفی آثاری از جشنواره فیلم كودك و نوجوان

به گزارش بلك بلاگ هفت فیلم سینمایی بلند در بخش «ملی» و ۱۲ فیلم سینمایی و ۱۰ فیلم پویانمایی بلند در بخش «بین الملل» جشنواره فیلم كودك و نوجوان اصفهان معرفی گشتند.


به گزارش بلك بلاگ به نقل از ستاد اطلاع رسانی سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم های كودكان و نوجوانان، اسامی فیلم های سینمایی و پویانمایی بلند راه یافته به سی و دومین جشنواره بین ‍المللی فیلم های كودك و نوجوان اعلام گردید و بر این اساس هیات انتخاب بخش ملی متشكل از جواد حاتمی، حسین شیخ الاسلامی، نادره تركمانی، سهیل موفق و حامد جعفری هفت فیلم سینمایی و پویانمایی بخش ملی را به شرح زیر برگزیدند.
*سینمایی و پویانمایی بلند بخش ملی:
۱-«اقیانوس پشت پنجره» به كارگردانی بابك نبی زاده و تهیه كنندگی سیدجلال چاوشیان
۲-«بیست و سه نفر» به كارگردانی مهدی جعفری و تهیه كنندگی مجتبی فرآورده (سازمان هنری رسانه ای اوج)
۳-«بازیوو» به كارگردانی امیرحسین قهرایی و تهیه كنندگی سیدغلامرضا موسوی
۴-«تورنادو» به كارگردانی و تهیه كنندگی سیدجواد هاشمی
۵-«قطار آن شب» به كارگردانی حمیدرضا قطبی و تهیه كنندگی بهروز رشاد (محصول كارن فیلم)
۶-«منطقه پرواز ممنوع» به كارگردانی امیر داسارگر و تهیه كنندگی حامد بامروت نژاد (تهیه شده در مدرسه سینمایی عمار)
۷-«بنیامین» (پویانمایی) به كارگردانی محسن عنایتی نوش آبادی و تهیه كنندگی مصطفی مزرعتی حسن آبادی
دبیرخانه جشنواره فیلم های «بیست و سه نفر» و «قطار آن شب» را بعنوان دو اثر سینمایی بلند و «بنیامین» را بعنوان فیلم پویانمایی بلند از این بخش بعنوان نمایندگان ایرانی در بخش «بین الملل» هم معرفی كرده است.
همینطور هیات انتخاب بخش «بین الملل» سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم های كودكان و نوجوانان متشكل از جمال امید، محمد حمیدی مقدم، رائد فریدزاده، فرزاد اژدری و حامد سلیمان زاده فیلم ها و پویانمایی های سینمایی در بخش بین الملل را انتخاب كردند.
در بخش سینمایی بلند ۱۲ اثر و پویانمایی بلند ۱۰ فیلم برای رقابت در بخش مسابقه انتخاب شدند كه اسامی آنها به شرح زیر است:
*سینمایی بلند بخش بین الملل
۱-«بیله» به كارگردانی اینارا كلمن از جمهوری لتونی
۲-«پسر ابری» به كارگردانی مایكمین چینكسپور از كشور بلژیك
۳-«اوتزی و معمای زمان» به كارگردانی گابریل پینوتا از كشور ایتالیا
۴-«شاهین ها» به كارگردانی براگی تورهینركسن از كشور ایسلند
۵-«سوپر یوفی» به كارگردانی مارتین اسمیتز از كشور هلند
۶-«راز تپه سبز» به كارگردانی سین سرنیك از كشور كرواسی
۷-«جادوگر كوچك» به كارگردانی مایكل شائرر از كشو آلمان و سوییس
۸-«چاسكیت» به كارگردانی پریا رامسوبن از كشور هند
۹-«گنج یرماك» به كارگردانی اولگ دنیسوو از كشور روسیه
۱۰-«هكر» به كارگردانی پل برگ از كشور دانمارك
۱۱-«فریاد سكوت» به كارگردانی ویلادمیر پوتاپوف از كشور روسیه
۱۲-«بچه های وایانگ» به كارگردانی ریموند تن از كشور سنگاپور
*پویانمایی بلند بین الملل
۱-«ماجراهای پت و مت» به كارگردانی مارِك بنِس از جمهوری چك
۲-«داستان های باغ جادویی آنتون كرینگز» به كارگردانی آنتون كرینگز و آرنود بوراناز كشورهای فرانسه ولوگزامبورگ
۳-«غرغرو وارد می شود» به كارگردانی آندره كوتوریه از كشور مكزیك
۴-«گوسفند و گرگ ها ۲» به كارگردانی ولادیمیر نیكولائواز كشور روسیه
۵-«یافتن كالارو» به كارگردانی لئو لی از كشورهای چین و آمریكا
۶-«لوته و اژدهایان گمشده» به كارگردانی هایكی ارنیتس و یانو پلدما از جمهوری لتونی و استونی
۷-«خرس معركه» به كارگردانی وانگ كیاز كشور آمریكا
۸-«دره فانوس ها» به كارگردانی كلِب هایستاد از كشور كانادا
۹-«جیكوب، می می و سگ های سخنگو» به كارگردانی ادموندز جانسونز از جمهوری لتونی
۱۰-«لوییز و لوكا-ماموریت به ماه» به كارگردانی راسموس آ. سیورتسن از كشور نروژ
سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم های كودكان و نوجوانان ۲۸ مرداد تا ۴ شهریور ۹۸ به دبیری علیرضا تابش در شهر تاریخی اصفهان برگزار می گردد.




منبع:

1398/05/12
17:22:53
5.0 / 5
3830
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲