این هفته در شهر كتاب؛

درآمدی بر شعر معاصر آمریكا بررسی می شود

درآمدی بر شعر معاصر آمریكا بررسی می شود

بلك بلاگ: كتاب درآمدی بر شعر معاصر آمریكا روز سه شنبه ۸ مرداد در مركز فرهنگی شهر كتاب نقد و بررسی می شود.به گزارش بلك بلاگ به نقل از مهر، نشست نقد و بررسی كتاب «درآمدی بر شعر معاصر آمریكا» در چارچوب نشست هفتگی شهر كتاب روز سه شنبه ۸ مرداد در مركز فرهنگی شهر كتاب برگزار می گردد.
این كتاب نوشته كریستوفر بیچ است كه اخیرا با ترجمه كامران احمدگلی و بهادر باقری توسط نشر خاموش انتشار یافته است. نویسنده در این كتاب، با نگاهی ژرف جریان های اصلی و اثرگذار شعر معاصر آمریكا و نقش آفرینان جدی و مهم آنرا معرفی كرده است.
زمانه و زمینه فرهنگی، ادبی و سیاسی هر دوره در این كتاب واكاوی شده و بیچ جایگاه و پایگاه شاعران برجسته را فراروی خواننده گذاشته است. همینطور نمونه هایی كوتاه از برجسته ترین اشعار هر دوره را در كتاب نقد و تفسیر كرده است. پانویس ها و حاشیه نگاری مترجمان هم به برقراری بهتر ارتباط مخاطب و اثر كمك كرده است.
نشست نقد و بررسی كتاب «درآمدی بر شعر معاصر آمریكا» با حضور مسعود جعفری جزی، كامران احمدگلی و بهادر باقری همراه خواهد بود.
این برنامه روز سه شنبه ۸ مرداد از ساعت ۱۶: ۳۰ در مركز فرهنگی شهر كتاب واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمد قصیر (بخارست)، نبش كوچه سوم برگزار می گردد.

1398/05/05
14:00:55
5.0 / 5
4382
تگهای خبر: برنامه , فرهنگی , نویسنده
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵