با شعار كتاب، همنشین دلنشین صورت می گیرد

آغاز ثبت نام كتابفروشی ها در طرح تابستانه كتاب، از فردا

آغاز ثبت نام كتابفروشی ها در طرح تابستانه كتاب، از فردا

بلك بلاگ: ثبت نام كتابفروشی ها در طرح تابستانه كتاب 98 از فردا دوشنبه 10 تیر در سراسر كشور شروع می شود.به گزارش بلك بلاگ به نقل از مهر، ثبت نام كتابفروشی ها كشور در طرح «تابستانه كتاب ۹۸» از فردا دوشنبه ۱۰ تیر شروع می شود.
یازدهمین دوره طرح «توزیع یارانه كتاب بوسیله كتابفروشی ها» با عنوان (تابستانه كتاب ۹۸) با شعار «كتاب، همنشین دلنشین» از سه شنبه ۲۵ تیر تا ۳ مرداد به مدت ۱۰ روز در كتابفروشی های عضو طرح در استان ها؛ و در شهر تهران از ۲۷ تیر تا ۳ مرداد به مدت ۸ روز اجرا می شود. بدین سان كتاب های تألیفی با كمك هزینه خرید ۲۵ درصد و كتاب های ترجمه با كمك هزینه خرید ۱۵ درصد عرضه می شوند.
حداكثر یارانه اختصاصی به هر كتابفروشی، میزان و درصد مشاركت كتابفروشی ها در تخصیص یارانه برمبنای اعتبار كلی طرح تعیین و پیش از شروع طرح اعلام خواهد شد. در این طرح سقف مجاز خرید برای هر خریدار ۱۲۰ هزار تومان است و مدت زمان تسویه حساب طرح با كتابفروشی ها، بین ۴ تا ۶ ماه خواهد بود.
كتابفروشی ها می توانند با مراجعه به سایت tarh.ketab.ir نسبت به ثبت نام در طرح «تابستانه كتاب ۹۸» اقدام نمایند.
كتابفروشی های عضو طرح «تابستانه كتاب ۹۸»، برای تأیید شركت در طرح تابستانه، نیاز به ثبت نام مجدد ندارند و كافی است با مراجعه به پنل كاربری خود، شرایط شركت در طرح را تأیید و اطلاعات خودرا كنترل و ویرایش كنند.


منبع:

1398/04/09
00:57:36
5.0 / 5
4001
تگهای خبر: خرید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱