طراحی لوگو مخصوص سایت و بسته بندی

طراحی لوگو مخصوص سایت و بسته بندی

بلك بلاگ: عوامل زیادی در طراحی لوگو تاثیر گذار هستند و هنگامیكه تمامی آن موارد به طور خلاقانه ای به كار گرفته شود طرحی كه لوگو به خود می گیرد، زیبا، شفاف و تاثیرگذار می شود.


طراحی لوگو در کی نگار به چه شکل صورت می گیرد؟

طراحی لوگو را با آگاهی از پیشینه تاریخی و ترکیب آن با هنر مدرن و با بهره گیری از علم ریاضیات زوایایی بر پایه هایی استورا رسم می کنیم و همچنان با بررسی موشکفانه بازار به نتیجه ای ماندگار می رسیم و در آخر نقش را خلق می کنیم.

 

خصوصیات اصلی لوگو های کارآمد و تاثیرگذار

همانطور که در پاراگراف قبل توضیح دادیم، عوامل زیادی در طراحی لوگو تاثیر گذار هستند و هنگامیکه تمامی آن موارد به طور خلاقانه ای به کار گرفته شود ناخودآگاه طرحی که لوگو به خود میگیرد، طرحی زیبا، شفاف و تاثیرگذار می شود.

 

فرایند سفارش تا تحویل لوگو

زمانی که ما سفارش طراحی لوگو را از مشتری میگیریم یک فرآیند زمانی بین 7 تا 10 روز کاری را برای مشتری به عنوان فرصت ایده پردازی و طراحی لوگو در نظر میگیریم. معمولا بین 3 تا 5 اتود به مشتری تحویل میدهیم که اگر از اتودهای ارائه شده طرحی مورد تایید قرار بگیرد، پروسه طراحی لوگو به اتمام میرسید. اما اگر طرح ها باب دل مشتری نباشند، طرح های جدید طراحی میکنیم منتهی با این تفاصیل که سلیقه مشتری را بهتر درک کرده ایم و با رویکردی جدید در ایده پردازی و طراحی اتودهای جدید را انجام میدهیم و تا زمانی که طرح ها تایید شوند این روند ادامه دارد...

 

قیمت انواع طراحی لوگو:

طراحی لوگو تک وجهی میتواند فقط یک تایپوگرافی به یک زبان یا یک نماد باشد (یک میلیون تومان)

طراحی لوگو دو وجهی میتواند تایپوگرافی به یک زبان به همراه نماد باشد و یا تایپوگرافی به دوزبان باشد (یک میلیون و پانصد هزار تومان)

طراحی لوگو سه وجهی تایپوگرافی فارسی، انگلیسی به همراه یک نماد است که کامل ترین پکیج لوگو به حساب می آید.(یک میلیون و هشتصد هزار تومان)

 

 

شناخت و انتخاب یک شرکت تبلیغاتی خوب در زمینه طراحی لوگو، طراحی سایت ، طراحی بسته بندی و غیره

 

یک شرکت تبلیغاتی خوب به شرکتی گفته میشود که هم در طراحی گرافیک که شامل طراحی لوگو ، طراحی بسته بندی ، کاتالوگ و .. میباشد تبحر داشته باشد و بتواند هویت بصری قابل توجهی برای مشتریان به وجود آورد. و همچنین در دیجیتال مارکتینگ عالم و خبره باشد.

 

طراحی سایت  که از شاخصه های ضروری در دیجیتال مارکتینگ به حساب می آید از جمله تخصص هایی است که کمتر شرکتی در ایران دیده شده که بتواند این کار را حرفه ای انجام دهد.

 

ما در شرکت کی نگار با گذشت زمان همچنان در حال تحقیق و بررسی در امور طراحی سایت هستیم وهمواره خود را در این راستا هماهنگ با موج تکنولوژی به جلو میبریم و به جرات میتوان گفت در طراحی سایت دلسوزانه ترین حدمات را به مشتری ارائه میدهیم

 

نکته مهم درمورد انتخاب شرکت تبلیغاتی برای طراحی سایت

نکته ی مهمی که لازم به ذکر می باشد  این است که در زمینه طراحی سایت شرکتی ، گالری ، سایت فروشگاهی و یا سئو و بهینه سازی برای موتورهای جستجو استانداردهای بسیار مهمی وجود دارند که باید در همان ابتدا توسط شرکت طراحی سایت اعمال شوند و در غیر این صورت در آینده باعث وارد آمدن خسارات جدی به بخش دیجیتال مارکتینگ برند یا شرکت مربوطه میشود لذا شرکت تبلیغاتی کِی نگار با علم به این موضوع تمامی وب سایت های طراحی شده را با دارا بودن استاندارد های روز دنیا به مشتریان ارائه می دهد، بخشی از این استانداردها توسط نرم افزارهای آنلاین قابل بررسی میباشند.

 

طراحی بسته بندی و نکات مهم مرتبط با طراحی لوگو مخصوص محصول

هرچه به پیش میرویم اهمیت طراحی بسته بندی بیشتر و بیشتر میشود. زیرا رقابت در تنوع محصولات با سرعت عجیبی درر حال رشد و شکوفایی است. در کی نگار نام محصولات را معمولا با قوانین طراحی لوگو طراحی میکنیم تا بیشتر در ذهن مشتریان ماندگار شود. زمانی که ما نام محصولی را به شکل لوگو در طراحی بسته بندی به کار میبندیم تاثیر عجیبی در اعتبار و بازدهی فروش محصول دارد.

 

5.0 از 5
1398/03/23
21:43:38
4597
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱