آخرین وضعیت راه اندازی سالن ها سینما

آخرین وضعیت راه اندازی سالن ها سینما

به گزارش بلك بلاگ 19 پروژه فرهنگی، سینمایی و تجاری در استان تهران به تعداد 94 سالن نمایش فیلم در حال راه اندازی است.


به گزارش بلك بلاگ به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی، مدیر كل اداره سینمای حرفه ای معاونت ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی با اشاره به اینكه در سال های اخیر رونق اقتصادی سینما سبب شده است كه ساخت و ساز سینما افزایش فزاینده ای داشته باشد اظهار داشت: راه اندازی حداقل ۱۹ پروژه فرهنگی سینمایی و تجاری در استان بیان كننده این واقعیت است كه پردیس و مجتمع های با امكانات مدرن و استاندارد نمایشی و رفاهی دارای بیشترین درصد استقبال مخاطبان هستند.
محمد رضا فرجی افزود: رشد بیش از پیش ساخت و ساز این پردیس ها موجب رونق اقتصادی و شكوفایی هنر سینما شده است. بطور كلی در سراسر كشور متقاضیان زیادی جهت راه اندازی سینما وجود دارد كه در فهرست مربوطه پس از استان تهران استان های خراسان رضوی و اصفهان دارای بیشترین درخواست هستند.
وی با اشاره به اینكه هم اكنون استان تهران دارای ۲۲ پردیس و مجتمع سینمایی با ۱۹۰ سالن نمایش است اظهار داشت: با عنایت به پیشرفت فیزیكی قابل قبول برخی از این پروژه های در دست راه اندازی در تهران، پیش بینی شده است كه تا آخر سال جاری حداقل هفت پروژه سینمایی و ۳۵ سالن نمایش فیلم به مرحله افتتاح و بهره برداری برسند.1398/02/25
12:29:44
5.0 / 5
4204
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴