توسط انتشارات سایان در نمایشگاه انجام شد؛

عرضه چاپ های هفتم و سوم دایره المعارف مصور سران انقلاب اسلامی

عرضه چاپ های هفتم و سوم دایره المعارف مصور سران انقلاب اسلامی

به گزارش بلك بلاگ كتاب های دایره المعارف مصور زندگی امام خمینی(ره) و آیت الله اكبر هاشمی رفسنجانی با چاپ های هفتم و سوم در نمایشگاه كتاب تهران عرضه شدند.به گزارش بلك بلاگ به نقل از مهر، انتشارات سایان مانند سال های گذشته نسخه های مختلف دایره المعارف های مصور زندگی سران انقلاب اسلامی را به نمایشگاه كتاب تهران آورده است. در این میان، «دایره المعارف مصور تاریخ زندگی امام خمینی (ره)» اثر جعفر شیرعلی نیا با چاپ هفتم خود در سی و دومین دوره این رویداد فرهنگی عرضه شده است.
این كتاب ۹۶ با چاپ پنجمش به بازار نشر ارائه شد.
كتاب «روایتی از زندگی و زمانه حضرت آیت الله سید علی خامنه ای» مانند دوره پیشین نمایشگاه، همچنان با نسخه های چاپ اول خود عرضه می شود و علت آن رقم بالای تیراژ چاپ اول كتاب، یعنی ۱۰۰ هزار نسخه است. این كتاب هم از تحقیقات و پژوهش های شیرعلی نیا در زمینه تاریخ معاصر و انقلاب اسلامی ایران است.
دایره المعارف دیگری كه سایان درباره شخصیت های مهم انقلاب اسلامی منتشر نموده، كتاب «روایتی از زندگی و زمانه آیت الله اكبر هاشمی رفسنجانی» اثر دیگر شیرعلی نیا است كه سال قبل با چاپ دومش در نمایشگاه ارائه شد. این كتاب هم بازه تولد تا رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی را در بر می گیرد كه بخش مهمی از اطلاعات آن، مربوط به مبارزات قبل از انقلاب و سال های جنگ تحمیلی است.
این كتاب سال ۹۵ چاپ شد و همان سال به چاپ دوم رسید. «روایتی از زندگی و زمانه آیت الله اكبر هاشمی رفسنجانی» امسال با چاپ سوم خود به نمایشگاه كتاب آمده است.
كتاب «روایتی از زندگی و زمانه آیت الله سیدمحمدحسینی بهشتی» اثر دیگر جعفر شیرعلی نیا هم كه تقریباً همزمان با نمایشگاه كتاب سال قبل از چاپخانه خارج شد، امسال با نسخه های چاپ اولش در نمایشگاه عرضه شده است. این كتاب در چاپ اول با شمارگان ۵ هزار نسخه ارائه شد كه بازه زمانی مستنداتش از سال ۱۳۰۷ یعنی تولد شهید بهشتی تا شهادتش در سال ۱۳۶۰ است.
آن طور كه مسئولان انتشارات سایان می گویند، نسخه های موجود از كتاب های یاد شده، نسخه های پایانی آنها هستند و به احتمال زیاد بعد از آخر نمایشگاه كتاب تجدید چاپ خواهند شد.

1398/02/06
16:05:22
5.0 / 5
4019
تگهای خبر: فرهنگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵