برنامه نمایش فیلم های جشنواره فیلم تصویر

برنامه نمایش فیلم های جشنواره فیلم تصویر

به گزارش بلك بلاگ برنامه نمایش فیلم های جشنواره فیلم تصویر در بخش آزاد و مسابقه جوانان زیر ۲۵ سال اعلام گردید.


به گزارش بلك بلاگ به نقل از ایسنا دبیرخانه جشن تصویر سال برنامه كامل نمایش فیلم های جشنواره فیلم تصویر در تالار استاد جلیل شهناز خانه هنرمندان ایران را به شرح زیر اعلام نموده است:
جمعه سوم اسفندماه ۱۳۹۷
افتتاحیه: ساعت ۱۸
نمایش فیلم «قصر شیرین» به كارگردانی رضا میركریمی
رونمایی از كتاب سه جلدی تصاویر منتخب فیلم های ماندگار تاریخ سینمای ایران
همزمان در دو تالار شهناز و ناصری

شنبه چهارم اسفندماه ۱۳۹۷

نمایش فیلم نداریم

یكشنبه پنجم اسفند ۱۳۹۷

سئانس اول/ ساعت ۱۵

تیرگی/ كارگردان: بابك حاجی آقابیگی/ ۲۲ دقیقه
اختلاف/ كارگردان: علی اسداللهی/ ۱۴ دقیقه
زنی كه او بودم/ كارگردان: آزاده سلیمیان/ ۱۴ دقیقه
بذار یه امشب بگذره/ كارگردان: حامد قاسمی/ ۱۸ دقیقه
عبور/ كارگردان: سارا غفوریان/ ۱۸ دقیقه

سئانس دوم/ ساعت ۱۷

عاشقانه ای برای یك دوست/ كارگردان: حسین نارمنجی/ ۲۵ دقیقه
من هنرمند نیستم/ كارگردان: سیما ابراهیمی/ ۲۶ دقیقه
تلخ/ كارگردان: مجید اسماعیلی/ ۱۷ دقیقه
معصومه گرگ/ كارگردان: مهران ریاضی-زهرا رمضانی/ ۲۷ دقیقه

سئانس سوم/ ساعت ۱۹

راحانا/ كارگردان: كاظم دانشی/ ۲۱ دقیقه
یك درب پایین تر/ كارگردان: سعید زارع سهیلی/ ۱۱ دقیقه
هدیه ای برای یك روز غم انگیز/ كارگردان: بهزاد خداویسی/ ۹ دقیقه
مسخ/ كارگردان: ایمان حسن زاده/ ۲۹ دقیقه

دوشنبه ششم اسفندماه۱۳۹۷

سئانس اول/ ساعت ۱۵

فیمبریا/ كارگردان: فرشته چلبی/ ۱۸ دقیقه
قرار عاشقانه/ كارگردان: محمد صفا/ ۲۲ دقیقه
قارلاواج/ كارگردان: احسان كمالی/ ۲۰ دقیقه
بازی های دسته جمعی/ كارگردان: سامان نام نیك/ ۲۲ دقیقه

سئانس دوم/ ساعت ۱۷

فردا، هشت صبح/ كارگردان: محمد علی انتظاریان/ ۱۷ دقیقه
پدرم خسرو/ كارگردان: محمد حیدری خلیلی/ ۲۵ دقیقه
دیار/ كارگردان: معصومه رشیدیان/ ۵ دقیقه
بگذار بگذریم/ كارگردان: مریم نراقی/ ۲۱ دقیقه
بازگشت/ كارگردان: شهریار پورسیدیان/ ۲۱ دقیقه

سئانس سوم/ ساعت ۱۹
گوشه ها و زاویه ها/ كارگردان: جبار اوجاقلو، مجتبی حیدری/ ۲۶ دقیقه
دخمه/ كارگردان: علیرضا ربیع مقدم/ ۷ دقیقه
ابرهای كومولوس/ كارگردان: رضا كوه پور/ ۲۰ دقیقه
همه نیمه من/ كارگردان: سید مهدی موسوی برزكی/ ۲۹ دقیقه

سه شنبه هفتم اسفندماه۱۳۹۷

سئانس اول/ ساعت ۱۵

مه/ كارگردان: علی شورورزی/ ۲۳ دقیقه
لغزش/ كارگردان: آرمین اعتمادی/ ۱۴ دقیقه
زندگی با طعم سینما/ كارگردان: سجاد ترابی/ ۱۷ دقیقه
روزی روزگاری آناتولی/ كارگردان: تورج كلانتری - امین یگانه/ ۴۲ دقیقه

سئانس دوم/ ساعت ۳۰: ۱۶

چای جوشیده/ كارگردان: محمد علیزاده فرد/ ۱۵ دقیقه
فرفره آخر/ كارگردان: شاهین منصور/ ۱۴ دقیقه
سی پی/ كارگردان: حامد قاسمی/ ۱۵ دقیقه
بازگشت/ كارگردان: علی قاسمی/ ۳۰ دقیقه

چهارشنبه هشتم اسفندماه۱۳۹۷

سئانس اول/ ساعت ۱۵

دیده بان و بانو/ كارگردان: محمد صفا/ ۲۳ دقیقه
پرواز ماهی ها/ كارگردان: محمد توریوریان/ ۱۵ دقیقه
روك/ كارگردان: آبتین شمیلی/ ۲۸ دقیقه
روزهای خاكستری/ كارگردان: علی محمد كرمی/ ۲۷ دقیقه

سئانس دوم/ ساعت ۱۷

یلدا/ كارگردان: محمد باغیرت/ ۱۷ دقیقه
نامه شماره یك/ كارگردان: امیرحسین ابوطالبی/ ۷ دقیقه
بدل/ كارگردان: روناك جعفری/ ۲۶ دقیقه
پولوس/ كارگردان: منصور غلامی/ ۱۵ دقیقه
جایزه ویژه/ كارگردان: سیدعلی سیدی/ ۳۰ دقیقه

سئانس سوم/ ساعت ۱۹

پاگرد/ كارگردان: سید محسن بنی هاشمی/ ۲۰ دقیقه
هلی شات/ كارگردان: ایرج كیانیان/ ۶ دقیقه
فرش چین/ كارگردان: امیر منیری/ ۴۲ دقیقه

پنج شنبه نهم اسفندماه ۱۳۹۷

سئانس اول/ ساعت ۱۵

مثله/ كارگردان: فاطمه امیدیان/ ۲۳ دقیقه
ترجمه ی افول/ كارگردان: جواد عبداله زاده/ ۱۳ دقیقه
میكل آنژ افغانستان/ كارگردان: محمد صفا/ ۲۶ دقیقه
گله را بردند/ كارگردان: رضا اكبریان گالشكلایی/ ۲۵ دقیقه

سئانس دوم/ ساعت ۱۷

لال/ كارگردان: آرین لطفعلیان/ ۲۸ دقیقه
او/ كارگردان: نداعبادی/ ۶ دقیقه
گیر/ كارگردان: محمد رحمتی: ۲۶ دقیقه
زروان/ كارگردان: فرانك آرتا/ ۳۰ دقیقه

سئانس سوم/ ساعت ۱۹
شب/ كارگردان: علی زارع/ ۲۰ دقیقه
اشك باران/ كارگردان: اسماعیل عباسی/ ۷ دقیقه
دموكراسی در جاده ساوه/ كارگردان: تورج كلانتری/ ۴۳ دقیقه

جمعه دهم اسفندماه۱۳۹۷

سئانس اول/ ساعت ۱۵

جاده فرعی/ كارگردان: پندار اكبری/ ۲۰ دقیقه
لحظه آخر/ كارگردان: جابر نوری/ ۷ دقیقه
زنگ آخر/ كارگردان: محمد خیمه گاهی/ ۱۷ دقیقه
دژاوو/ كارگردان: نسیم فروغ/ ۱۰ دقیقه
احتمال گرفتگی/ كارگردان: امید پناهی آذر/ ۲۶ دقیقه

سئانس دوم/ ساعت ۱۷

در ستایش تصویر


شنبه یازدهم اسفندماه ۱۳۹۷

نمایش فیلم نداریم

یكشنبه دوازدهم اسفندماه۱۳۹۷

سئانس اول/ ساعت ۱۵

تشدید/ كارگردان: شیرین صبور/ ۱۵ دقیقه
خاكستر/ كارگردان: آریان گلصورت/ ۱۵ دقیقه
یكدیگر/ كارگردان: سارا طبیب زاده/ ۱۶ دقیقه
آوای دور/ كارگردان: روشنك صدر/ ۲۸ دقیقه

سئانس دوم/ ساعت ۱۷

مر/ كارگردان: حسام رحمانی/ ۱۹ دقیقه
دربی تهران/ كارگردان: مهرداد مه آبادی/ ۵ دقیقه
تلكه/ كارگردان: مسعود كارگر/ ۴۸ دقیقه

سئانس سوم/ ساعت ۱۹

سوزن/ كارگردان: یوسف جعفری/ ۱۹ دقیقه
تنفس/ كارگردان: فرشید ایوبی نژاد/ ۱۲ دقیقه
سیاه دنباله دار/ كارگردان: نیلوفرعظیمیان/ ۳۸ دقیقه


دوشنبه سیزدهم اسفندماه۱۳۹۷

مسابقه ی جوانان زیر ۲۵ سال با حضور هیات داوران و فیلم سازان جوان
از ساعت ۱۰ تا ۱۸

۱۹-۰۷ / كارگردان: سهراب شعبانپور كتیگری/ ۱ دقیقه
سورچی/ كارگردان: ایمان بابایی/ ۱ دقیقه
تیكه ای از زندگی/ كارگردان: پگاه عبادت دوست/ ۱ دقیقه
خانه/ كارگردان: دریا نیك ذات/ ۱ دقیقه
پرش/ كارگردان: صادق حجتی/ ۲ دقیقه
موزه/ كارگردان: پدرام حبیب پیران/ ۲ دقیقه
برقكار/ كارگردان: امید مهدوی/ ۲ دقیقه
مرثیه ای برای یك زندگی/ كارگردان: علی رستمیان/ ۳ دقیقه
سرنوشت تاریك/ كارگردان: امید مهدوی/ ۳ دقیقه
انسان واره/ كارگردان: سید محمد تقیان/ ۴دقیقه
گوشه ای از حیات/ كارگردان: امیررضا طاهروردی/ ۶ دقیقه
پالیزار/ كارگردان: امیرحسن رحیم زاده/ ۶ دقیقه
هفت صبح/ كارگردان: محمد حسینی/ ۶ دقیقه
پوسته/ كارگردان: باران چراغی پور/ ۶ دقیقه
زنده به گور/ كارگردان: حسن حسینی/ ۷ دقیقه
افسرده نیستم/ كارگردان: محمد ارسلان/ ۸ دقیقه
تروكاژ/ كارگردان: نسیم تهرانی/ ۸ دقیقه
یك شب/ كارگردان: آیدا علی مددی/ ۹ دقیقه
شیرجه آزاد/ كارگردان: دنیا زندی/ ۱۰ دقیقه
روزهای ابری/ كارگردان: علی ریاحی/ ۱۲ دقیقه
كمد/ كارگردان: فاطمه كشاورز/ ۱۲ دقیقه
یك سلفی از تهران/ كارگردان: محمد حسینی/ ۱۲ دقیقه
ده صبح/ كارگردان: علی ثابت قدم مقدم/ ۱۳ دقیقه
روز بی پایان/ كارگردان: آرمین سعیدی/ ۱۳ دقیقه
پناه/ كارگردان: ابوالفضل حسینی پور/ ۱۵ دقیقه
گذار/ كارگردان: كیمیا هندی/ ۱۵دقیقه
چندش/ كارگردان: رضا نجاتی/ ۱۵ دقیقه
مُنسی/ كارگردان: عرفانه صادق زاده، امین جعفری/ ۱۶ دقیقه
خودتو برسون/ كارگردان: آیدا تبیانیان/ ۱۶ دقیقه
دگردیسی/ كارگردان: سالار شریفی/ ۱۸ دقیقه
تو هنوز اینجایی/ كارگردان: كتایون پرمر، محمد روح بخش/ ۲۰ دقیقه
تشریح/ كارگردان: سیاوش شهابی/ ۲۰ دقیقه
بَخ تَك/ كارگردان: نرگس نره ای/ ۲۰ دقیقه
چوب ها/ كارگردان: آناهیتا هوشان/ ۲۰ دقیقه
كدر/ كارگردان: ابوذر پاك نژاد/ ۲۳ دقیقه
سكوت سفید/ كارگردان: یاسین فرخی/ ۲۶دقیقه
چغامیش/ كارگردان: آریان عطارپور/ ۲۷ دقیقه
بلوبری/ كارگردان: علی جعفرآبادی/ ۲۹ دقیقه
بومرنگ/ كارگردان: پدرام ابوئی/ ۳۰ دقیقه
قصر/ كارگردان: صبا قاسمی/ ۳۷ دقیقه
سالسوس/ كارگردان: آریان عطارپور/ ۴۳ دقیقه

توجه: از آنجایی كه نمایش فیلم ها به ترتیب مدت زمان فیلم نخواهد بود و هم با عنایت به آموزشی بودن جلسه نمایش فیلم های مسابقه كه با حضور داوران است حضور تمامی فیلم سازان از ساعت ۱۰ تا ۱۸ سفارش می شود.


سه شنبه چهاردهم اسفندماه ۱۳۹۷

سئانس اول/ ساعت ۱۶ ( مجموعه فیلم های كوتاه و تجربی)

شكاف/ كارگردان: داود عباسی/ ۲ دقیقه
این رویای من نبود/ كارگردان: وریا نیك منش/ مریم هاشم نژاد/ ۲ دقیقه
رمه/ كارگردان: سمانه رستمی/ ۱۰۰ ثانیه
باربران كوچك جهان/ كارگردان: سمانه رستمی/ ۱ دقیقه
زار/ كارگردان: لیلا سیاوشی/ ۱۰۰ ثانیه
محله ما/ كارگردان: امیر سماواتی/ ۱۰۰ ثانیه
زیستن/ كارگردان: سجاد دادپور/ ۱ دقیقه
لطفا صبر كنید/ كارگردان: امید برجسته/ ۱ دقیقه
دست انداز/ كارگردان: گلناز قاسمی/ ۲ دقیقه
ناموجود موجود/ كارگردان: سجاد دادپور/ ۲ دقیقه
انعكاس/ كارگردان: سمیرا رجبی/ ۲ دقیقه
مادربزرگ/ كارگردان: حسین دارابی/ ۲ دقیقه
در بزنید تا گشوده شود/ كارگردان: مهگان فرهنگ/ ۳ دقیقه
خواب سرخ/ كارگردان: آیدا نامجو/ ۳ دقیقه
یادداشت/ كارگردان: سیاوش عیدانی/ ۴ دقیقه
مردگی/ كارگردان: سعید افسر/ ۴ دقیقه
انسان/ كارگردان: رامین پورغلامی/ ۴ دقیقه
پت من/ كارگردان: مرضیه ابرار پایدار/ ۴ دقیقه
خشك ماهی/ كارگردان: فرزاد حبیب زاده/ ۴ دقیقه
پاپیتال/ كارگردان: نرگس ذاكری/ ۴ دقیقه
آنتروپی/ كارگردان: فرشاد(عباس)/ عباسی ۴ دقیقه
رج/ كارگردان: سولماز نراقی/ ۴ دقیقه
هه/ كارگردان: سولماز نراقی/ ۵ دقیقه
چنار خواب/ كارگردان: حسین منصور/ ۵ دقیقه
ساسیسم/ كارگردان: محبوبه كریمی نژاد/ ۵ دقیقه
هفت پیكر/ كارگردان: محمود حسینی پناه/ ۷ دقیقه
برادر/ كارگردان: مهدیه محمدی/ ۸ دقیقه
ساكنین بهشت/ كارگردان: رامین سامانی/ ۸ دقیقه

چهارشنبه پانزدهم اسفندماه ۱۳۹۷

سئانس اول/ ساعت ۱۵

پرتره/ كارگردان: سیاوش فرهادی/ ۲۶ دقیقه
دزدانه/ كارگردان: مهران امیری حسینی/ ۷ دقیقه
بیگانه/ كارگردان: مرتضی اتابكی/ ۱۴ دقیقه
ورم/ كارگردان: اصغرلایی/ ۷ دقیقه
زرهی/ كارگردان: ورش مشهدی/ ۲۵ دقیقه

سئانس دوم/ ساعت ۱۷

صف سلام/ كارگردان: هادی آفریده/ ۲۹ دقیقه
پردیس های خیال/ كارگردان: هادی آفریده/ ۶۹ دقیقه

سئانس سوم/ ساعت ۱۹

داستان شكلاتی/ كارگردان: یوسف جعفری/ ۱۴ دقیقه
همایون/ كارگردان: پیروز كلانتری/ ۷۶ دقیقه

پنج شنبه شانزدهم اسفندماه ۱۳۹۷

سئانس اول/ ساعت ۱۵

بیست/ كارگردان: بهرنگ میرزایی/ ۱۶ دقیقه
ذبح/ كارگردان: آكو زندكریمی و سامان حسین پور/ ۱۳ دقیقه
پانیك/ كارگردان: مرتضی فرهادنیا/ ۱۵ دقیقه
خانه ی عروسك/ كارگردان: سلیمان ابراهیمی/ ۱۵ دقیقه
شهر هزار كبوتر/ كارگردان: وریا نیك منش/ مریم هاشم نژاد/ ۱۷ دقیقه
بی سرزمین تر از باد/ كارگردان: غلامرضا جعفری/ ۲۴ دقیقه

سئانس دوم/ ساعت ۱۷

نقطه ای لرزان/ كارگردان: یاسر مروت/ ۱۴ دقیقه
بامن/ كارگردان: آزاده قچاق/ ۵ دقیقه
آقای گوزن/ كارگردان: مجتبی موسوی/ ۹ دقیقه
ده برادر/ كارگردان: محسن علیدادی/ ۶۶ دقیقه

سئانس سوم/ ساعت ۱۹
سكون/ كارگردان: مهدی برجیان/ ۱۰ دقیقه
شهروند/ كارگردان: مهدی مختاری/ ۲۶ دقیقه
تاریك ماه/ كارگردان: امید پناهی آذر/ ۵۸ دقیقه

جمعه هفدم اسفندماه۱۳۹۷
از ساعت ۱۵ تا ۲۱

مراسم پایانی و اهدای جوایز + فیلم های برنده جایزه


شنبه هجدهم اسفندماه ۱۳۹۷

نمایش فیلم نداریم

یكشنبه نوزدهم اسفندماه ۱۳۹۷

سئانس اول/ ساعت ۱۵

زندگی كن/ كارگردان: مسعود امینی/ ۲۵ دقیقه
سمعك/ كارگردان: حمید یوسفی/ ۱۷ دقیقه
بودن/ كارگردان: ونداد فلاح/ ۷۱ دقیقه

سئانس دوم/ ساعت ۱۷

ضد نور/ كارگردان: مجتبی كوه كن/ ۱۶ دقیقه
قایم باشك/ كارگردان: سعید افسر/ ۱۳ دقیقه
مردگی/ كارگردان: سعید افسر/ ۴ دقیقه
عروسك كوكی نیستم/ كارگردان: امیر منیری/ ۵۶ دقیقه

سئانس سوم/ ساعت ۱۹

باربرها/ كارگردان: رضا حماسی/ ۲۰ دقیقه
بالین/ كارگردان: احسان شادمانی/ ۱۲ دقیقه
مجموعه مستند وطن من/ كارگردان: مهدی دوایی/ ۵۰ دقیقه

دوشنبه بیستم اسفندماه ۱۳۹۷

سئانس اول/ ساعت ۱۵

مردم نامحرم اند/ كارگردان: تورج كلانتری - امیر منیری/ ۲۲ دقیقه
آتی/ كارگردان: مهدی راوش/ ۱۵ دقیقه
چكه/ كارگردان: مرجان هاشمی/ ۱۵ دقیقه
رومو/ كارگردان: فرزاد جعفری/ ۶۰ دقیقه

سئانس دوم/ ساعت ۱۷

دیوار/ كارگردان: قاسم شیشه گری/ ۱۵ دقیقه
برسد به دست مالدینی/ كارگردان: مهدی علمی نیا/ ۹۰ دقیقه

سئانس سوم/ ساعت ۱۹

آرپا چای نغمه ی جدایی/ كارگردان: علی ابدالی/ ۹۳ دقیقه

سه شنبه بیست و یكم اسفندماه ۱۳۹۷

سئانس اول/ ساعت ۱۵

طبقه كارگر به بهشت نمی رود/ كارگردان: محمد شمس الدینی/ ۳۲ دقیقه
دیدار/ كارگردان: علی محرابی/ ۱۹ دقیقه
وصل/ كارگردان: حدیث جان بزرگی/ ۴ دقیقه
دوربرگردان/ كارگردان: محمود آقازاده/ ۳۸ دقیقه

سئانس دوم/ ساعت ۳۰: ۱۶

یك/ كارگردان: نگارالوند/ ۹ دقیقه
روزهای خوب گمشده تقویم/ كارگردان: حجت طاهری/ ۶۹ دقیقه

چهار شنبه بیست و دوم اسفندماه ۱۳۹۷

سئانس اول/ ساعت ۱۵

آمریكا/ كارگردان: مهرنوش فطرت/ ۱۹ دقیقه
عزیز/ كارگردان: سید مهدی موسوی برزكی/ ۲۰ دقیقه
ماجرای پرنس گیت/ كارگردان: سام سلیمانی/ ۴۷ دقیقه

پنج شنبه بیست و سوم اسفندماه ۱۳۹۷

سئانس اول/ ساعت ۱۴

كنیز/ كارگردان: حامد كریمی پور/ ۶۹ دقیقه
پنج و نیم/ كارگردان: حامد امیری/ ۱۸ دقیقه
در بین تپه ها/ كارگردان: محمد رضا كیوانفر/ ۷۶ دقیقه

سئانس دوم/ ساعت ۱۹

و او به جستجوی راه شد/ كارگردان: میثم شاه بابایی/ ۷ دقیقه
و كیارستمی ادامه دارد.../ كارگردان: احسان ناجی/ ۹۸ دقیقه



1397/12/02
19:06:22
5.0 / 5
3810
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲