تئاتری ها دوشنبه اجرا ندارند

تئاتری ها دوشنبه اجرا ندارند

به گزارش بلك بلاگ تماشاخانه های مختلف در اطلاعیه های جداگانه ای از عدم اجرای تئاترهایشان در روز دوشنبه خبر دادند.


دو نمایش تماشاخانه سنگلج روز دوشنبه ۲۶ آذر ماه به مناسبت وفات حضرت معصومه (س) اجرا نخواهند شد.
به گزارش بلك بلاگ به نقل از روابط عمومی تماشاخانه سنگلج، دو نمایش «بنگاه تئاترال» به كارگردانی نسیم تاجی و «قحط الرجال» به كارگردانی محمدرضا آزادفرد روز دوشنبه ۲۶ اذر ماه به مناسبت وفات حضرت معصومه (س) به روی صحنه نمی روند.
ادامه ی اجراهای دو نمایش "بنگاه تئاترال" و "قحط الرجال" از سه شنبه۲۷ آذر ماه به ترتیب، ساعت ۱۸ و ۲۰ در تماشاخانه سنگلج به روی صحنه می روند.
علاقه مندان برای تهیه بلیت های این دو نمایش می توانند به سایت تیوال یا گیشه تماشاخانه سنگلج رجوع نمایند.

نمایش های تئاتر شهر ۲۶ آذر ماه اجرایی ندارند
تمامی نمایش های به صحنه رفته در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر روز دوشنبه ۲۶ آذر ماه به مناسبت فرا رسیدن سالروز وفات حضرت معصومه (س) اجرا نمی شوند.
به گزارش روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، تمامی نمایش های به صحنه رفته در تالارهای اصلی، چهارسو، قشقایی و سایه روز دوشنبه ۲۶ آذر ماه به مناسبت فرا رسیدن سالروز وفات حضرت معصومه (س) اجرا نمی شوند.
هم حالا نمایش های «شاه لیر» به كارگردانی مسعود دلخواه در تالار اصلی، «مردی به نام دایك» به كارگردانی مهدی میامی در تالار قشقایی، «فاندو و لیز» به كارگردانی هوشمند هنركار در تالار چهارسو، «پرومته / طاعون» به كارگردانی شهاب آگاهی و «خرده نان» به كارگردانی كوروش سلیمانی در تالار سایه میزبان علاقه مندان تئاتر است.
1397/09/24
18:58:36
5.0 / 5
4275
تگهای خبر: تئاتر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳