با صدور پیامی؛

محسن جوادی درگذشت زرویی را تسلیت گفت

محسن جوادی درگذشت زرویی را تسلیت گفت

به گزارش بلك بلاگ معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور پیامی درگذشت ابوالفضل زرویی نصرآباد را تسلیت گفت.به گزارش بلك بلاگ به نقل از مهر، محسن جوادی معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور پیامی درگذشت ابوالفضل زرویی نصرآباد را تسلیت گفت.
متن پیام تسلیت معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به این شرح است:
«خبر درگذشت جناب ابوالفضل زرویی نصرآباد برای اهالی و علاقه مندان ادبیات چنان تلخ است كه همه را در بُهت فرو برده و سكوت را بر زبان و ركود را بر كلام جاری تولید كرده است. او سال ها با نقدهای خود با زبان طنز تلاش در بیان ناراستی ها داشت و هیچ زمان و در هیچ دوره ای هم از طریق خود منصرف نشد. یادداشت های طنز وی در مطبوعات، اهتمام و راهبری اش در تولید و انتشار كتاب های حوزه طنز و هم حضورش در عرصه آموزش طنز نویسی از او چهره ای شناخته شده و دارای جایگاه و احترام در طنز معاصر عرضه كرده است.
البته جفاست اگر خدمات مرحوم زرویی به ادبیات را فقط در حوزه طنز بررسی نماییم چون كه وی در حوزه پژوهش ادبی و هم ادبیات داستانی هم تلاش های موثری داشته است.
اینجانب ضایعه درگذشت ایشان را به اصحاب فرهنگ بخصوص اهالی قلم و ادبیات و هم به خانواده محترم زرویی نصرآباد تسلیت گفته و از درگاه پروردگار متعال برای آن مرحوم مغفرت و برای بازماندگان صبر مسئلت می كنم.»
ابوالفضل زرویی نصرآباد شامگاه شنبه ۱۰ آذر درگذشت و مراسم تشییع پیكرش فردا دوشنبه ۱۲ آذر برگزار می گردد.

1397/09/11
18:42:36
5.0 / 5
4628
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳