معرفی كتاب

توسعه منابع انسانی با الگوی اونت ابزار قدرتمند برای متخصصان

توسعه منابع انسانی با الگوی اونت ابزار قدرتمند برای متخصصان

بلك بلاگ: كتاب توسعه منابع انسانی با الگوی اونت درباره شبكه اطلاعات مشاغل اونت، ابزار قدرتمندی برای متخصصان منابع انسانی بشمار می رود.به گزارش بلك بلاگ به نقل از مهر، كتاب توسعه منابع انسانی با الگوی اونت به نویسندگی محمدجواد آبگون و محمدرضا كریمی است كه كتاب درباره شبكه اطلاعات مشاغل اونت، ابزار قدرتمندی برای متخصصان منابع انسانی بشمار می رود.
مدیران و كارشناسان این حوزه می توانند از این پایگاه، جزئی ترین اطلاعات موردنیاز خودرا در مورد شغل پیدا كنند. با استفاده از چنین اطلاعاتی می توان فعالیت های مختلف منابع انسانی نظیر تدوین شرح شغل، طراحی نظام جذب، برنامه ریزی نیروی انسانی، طراحی و بازمهندسی مشاغل، نیازسنجی آموزشی كاركنان، برنامه ریزی جانشینی، توسعه مسیر شغلی، مدیریت عملكرد كاركنان و طبقه بندی مشاغل را به صورت منسجم و هماهنگ انجام داد.
مدل تدوین كتاب برمبنای الگوی محتوایی اونت است و در هر فصل سعی شده جزئی ترین موضوعات مورد بحث و ارائه قرار گیرد.
آنچه كه این كتاب را از سایر كتابها كه در این حوزه انتشار یافته متمایز می دارد توجه به ابعاد علمی، اجرایی و فرهنگی در استفاده از شبكه اطلاعات مشاغل اونت است. پس از توجیه علمی سوژه مورد بحث، از راه ارائه مثال های عملی به همراه نحوه استفاده از ماژول های شبكه اطلاعات مشاغل اونت موارد مورد جمع بندی قرار گرفته است.
این كتاب می تواند بعنوان یك دستنامه‏ كاربردی مورد استفاده مدیران، مشاوران و كارشناسان مدیریت منابع انسانی به همراه كارفرمایان قرار بگیرد.


1397/08/30
14:56:47
5.0 / 5
4514
تگهای خبر: برنامه , فرهنگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳