خرید حدود ۲۵ میلیارد ریال كتاب در جلسات هیات خرید كتاب

خرید حدود ۲۵ میلیارد ریال كتاب در جلسات هیات خرید كتاب

بلك بلاگ: هیات انتخاب و خرید كتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در جلسات ۵۹۵ و ۵۹۶ خرید ۲۴ میلیارد و ۹۹۰ میلیون و ۶۸۵ هزار ریال را به تصویب رساند.


به گزارش بلك بلاگ به نقل از روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در جلسات ۵۹۵ و ۵۹۶ هیأت انتخاب و خرید كتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، خرید ۶۵۶ عنوان كتاب در ۱۳۴ هزار و ۲۰۰ نسخه به مبلغ كل ۲۴ میلیارد و ۹۹۰ میلیون و ۶۸۵ هزار ریال تصویب گردید.
عناوین كتاب های مصوب برای خرید در سایت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و در تارنمای هیأت انتخاب و خرید كتاب به نشانی http: //mof.farhang.gov.ir/fa/home/book بارگذاری شده است.
مراحل تحویل كتاب و سایر مدارك به شرح زیر است:
الف) ناشران محترم پس از اطلاع از تصویب عناوین ارسالی شان همراه با كتاب های مصوب به میزان اعلام شده، به انبار كتاب واقع در: جاده مخصوص كرج، كیلومتر ۱۰، روبه روی شهاب خودرو، خیابان نخ زرین، خیابان شهید جلال، روبه روی صنایع آموزشی (هنرستان پیام شهید)، تلفن: ۵۱-۴۴۵۴۵۱۴۹، رجوع كنند و بعد از تحویل كتاب ها و دریافت رسید انبار، طی رجوع به امور مالی معاونت امور فرهنگی وزارتخانه (اتاق ۳۲۵)، مدارك زیر را به مسئول مربوط تحویل دهند:
۱-رسید انبار ۲ برگی (نسخه ذی حسابی و امور مالی)
۲-كپی پروانه نشر معتبر (از زمان تحوبل مدارك به معاونت، حداقل تا یك ماه اعتبار داشته باشد)
۳-فاكتور فروش (اصل و تصویر):
الف) باید در سربرگ انتشارات و به صورت رسمی باشد (داشتن آرم، نشانی و شماره تلفن انتشارات در سربرگ الزامی است)
ب) فاكتورها دارای شماره و تاریخ باشند و تاریخ فاكتور و تاریخ رسید انبار برابر باشند.
ج) در قسمت خریدار، فقط نام معاونت امور فرهنگی ذكر شود.
د) از اعلام شماره حساب و مانده بدهی در داخل فاكتور اجتناب شود.
و) مهر و امضا فقط با خودكار یا قلم جوهر آبی مورد قبول است.
۴- پرینت شماره شبای بانك ملی و تأییدیه بانك به نام صاحب پروانه نشر یا انتشارات
ب) ناشرانی كه بخشی از مصوبات شان جزو انتخاب های كانون فرهنگی مساجد است، پیش از رجوع به انبار عمومی، برای تحویل عناوین مربوطه، به انبار این نهاد واقع در جاده مخصوص كرج، تهرانسر، بلوار گلها، مجتمع سازمان نهضت سواد آموزی، انبار مركزی ستاد اقامه نماز (آقای بی پروا)، تلفن: ۴۴۵۱۹۲۳۲ و ۱۴۷۴۴۰۱-۰۹۱۲ رجوع كنند.
ج) ناشران محترم هنگام دریافت رسید انبار، حتماً به تطبیق اطلاعات مندرج در آن با مشخصات كتاب بپردازند تا درصورت مغایرت های احتمالی، مراتب مورد رسیدگی قرار گیرد، در غیر این صورت اعمال تغییرات در مراحل بعدی میسر نخواهد بود.
د) مهلت رجوع به انبار و تحویل كتاب و مدارك تا ۳ ماه پس از اعلام در سایت است. از این رو باتوجه به اقتضائات اداری – مالی معاونت، مراجعات پس از مهلت مقرر مورد رسیدگی قرار نمی گیرد.
ه) جهت كسب اطلاعات بیشتر با تلفن های زیر تماس حاصل شود:
۱- دفتر تحویل كتاب و برگزاری جلسات ۳۸۵۱۳۰۴۹
۲- دفتر تنظیم حواله خرید كتاب ۳۸۵۱۲۸۵۰
۳-دفتر امور مالی ۳۸۵۱۲۹۹۴1397/05/21
13:14:16
5.0 / 5
4169
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱