با موضوع كتابِ شكار هیولا ؛

نوزدهمین نشست عصرانه کتاب

نوزدهمین نشست عصرانه کتاب

بلک بلاگ: نوزدهمین نشست عصرانه کتاب با موضوع کتابِ شکار هیولا فردا چهارشنبه 13 تیر در مرکز مطالعات راهبردی ژرفا انجام می شود.به گزارش بلک بلاگ به نقل از مهر، برنامه بعدی سلسله نشست های «روایت پیشرفت» با موضوع کتاب «شکار هیولا» نوشته محمد سرشار توسط مرکز مطالعات راهبردی ژرفا و اندیشکده هنر و رسانه (میز کتاب)، با همکاری «میز روایت پیشرفت» و «مدرسه روایت ایران» چهارشنبه ۱۳ تیر در مرکز مطالعات راهبردی ژرفا انجام می شود.
در این جلسه ادبی محمد سرشار نویسنده کتابِ «شکار هیولا» و مسعود آذرباد منتقد و نویسنده حضور داشته و پیرامونِ کتابِ شکار هیولا نظراتی را ارائه می کنند. کتاب شکار هیولا نوشته محمد سرشار توسط نشر معارف انتشار یافته است.
این کتاب داستان مهم ترین و پیشرفته ترین پهپاد آمریکایی با نام آر کیو ۱۷۰ با اسم مستعار هیولا است؛ از زمانی که تولید شد تا آن زمان که به خاطر مأموریتی سرّی وارد ایران و توسط نیروهای ایرانی شکار شد. در این داستان، خود آر کیو ۱۷۰ از زبان خودش این ماجرا را برای نوجوانان تعریف می کند. از نکات بارز این اثر تزریق حس عزت و غرور ملی به نوجوان ایرانی است.
نوزدهمین نشست عصرانه کتاب با موضوع کتابِ «شکار هیولا» فردا چهارشنبه ۱۳ تیر از ساعت ۱۳: ۳۰ تا ۱۴: ۳۰ در مرکز مطالعات راهبردی ژرفا به آدرس خیابان انقلاب، تقاطع خیابان انقلاب و حافظ، چهارراه کالج، بن بست هلال احمر، پلاک ۳ انجام می شود.


منبع:

0.0 از 5
1403/04/13
10:18:13
28
تگهای خبر: برنامه , داستان , رسانه , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱