قاسمیان با بلك بلاگ مطرح كرد؛

ارائه وام به تولیدکنندگان لباس برای کاهش قیمت تمام شده محصول

ارائه وام به تولیدکنندگان لباس برای کاهش قیمت تمام شده محصول

بلک بلاگ: به گزارش بلک بلاگ، معاون اجرایی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور اظهار داشت: ارائه وام به تولیدکنندگان لباس سبب می شود محصولشان با مناسب ترین سطح قیمت تمام شده به مصرف کننده برسد.محمد جواد قاسمیان معاون اجرایی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور در گفتگو با خبرنگار مهر درباره ی قیمت های بالای پوشاک مناسب ویژه بانوان اظهار داشت: مبحث قیمت گذاری به صورت مستقیم به بدنه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و خاص کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور ربطی ندارد اما کارگروه در این زمان به بیشتر به بحث کاربردی سازی محصولات جشنواره های مد و لباس و ورود آنها به بازار می پردازد و در این حوزه اقدامات ویژه ای را انجام داده است.
وی افزود: برای تحقق مبحث کاربردی سازی در حوزه پوشاک عفیفانه باید زنجیره کنار هم قرار بگیرد. برای مثال یک تولیدکننده باید بداند که پارچه اش را از کجا تهیه نماید و محصولش با چه فرآیندی تولید شود که برایش ارزان تر تمام شود. همین ارزان بودن سبب می شود که قیمت پوشاک مورد نظر کاهش پیدا کند و مشتری بتواند به سهولت محصول موردنظرش را خریداری کند.
معاون اجرایی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور اظهار داشت: در برگزاری رویدادهای مختلف مد و لباس جلسات مختلفی را برگزار می نماییم و تلاش داریم از نهادهای مختلف کمک بگیریم تا بتوانیم به آن کاربردی سازی کمک نماییم. برای مثال در رویداد اربعین از بنیاد برکت کمک گرفتیم و این بنیاد با ارائه وام های مختلف و تسهیلات ارزانقیمت به تولیدکننده کمک نماید.
وی اضافه کرد: ارائه این وام ها سبب می شود تولیدکنندگان کوچک با ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیون تومان بتواند حداقل ۱۰ طاق پارچه با قیمت مناسب خریداری کند. همین مساله سبب می شود تا قیمت تمام شده در مناسب ترین سطح به مصرف کننده برسد.
قاسمیان اظهار داشت: کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور تلاشش را می کند بسترهایی فراهم آورد و در نهایت لباس عفیفانه و پوشاک مناسب با مناسب ترین قیمت به دست مصرف کننده برسد.


منبع:

1403/01/12
13:38:48
0.0 / 5
86
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴