دیروز چهارشنبه؛

هیأت دیپلماتیک سفارت فیلیپین از موزه انقلاب اسلامی بازدید کرد

هیأت دیپلماتیک سفارت فیلیپین از موزه انقلاب اسلامی بازدید کرد

بلک بلاگ: هیأت دیپلماتیک سفارت فیلیپین روز گذشته چهارشنبه دوم آذر از موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بازدید نمود.به گزارش بلک بلاگ به نقل از مهر، «هانا وی. گو» رییس بخش کنسولی و سیاسی و «لی گانو»، معاون کنسولی سفارت فیلیپین عصر روز چهارشنبه دوم آذر از بخش های مختلف موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بازدید کردند و در آخر بازدید با مدیر روابط عمومی و امور بین الملل موزه پیرامون همکاریهای فرهنگی دوجانبه به بحث و گفتگو پرداختند.
«هانا وی. گو» با تکیه بر این که موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در انتقال پیام خود موفق عمل کرده است، این مجموعه را موزه ای خوش ساخت و تأثیرگذار توصیف نمود و عنوان نمود که پیوستگی موضوعی و مفهومی تالارهای مختلف موزه با یکدیگر بر این تأثیرگذاری افزوده است.
«لی. گانو» نیز با اشاره به لزوم حفظ و انتقال ارزش ها و خاطرات دوران دفاع مقدس به نسل های جوان تر که جنگ را تجربه نکرده اند، اظهار داشت: موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در امتداد تحقق این هدف کاملاً موفق عمل کرده است.
همچنین طرفین در اختتام پیرامون همکاریهای مشترک میان موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با موزه های فیلیپین و گسترش تعاملات با سفارت این کشور در ایران به رایزنی پرداختند.


منبع:

1401/09/03
16:49:39
0.0 / 5
126
تگهای خبر: فرهنگی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳