مدیرعامل انجمن موسیقی ایران:

مشکل بزرگ و حل نشدنی برای برگزاری جشنواره موسیقی نواحی در کرمان وجود ندارد

مشکل بزرگ و حل نشدنی برای برگزاری جشنواره موسیقی نواحی در کرمان وجود ندارد

به گزارش بلک بلاگ، کرمان مدیر عامل انجمن موسیقی ایران اظهار داشت: مشکل بزرگ و حل نشدنی پیش روی برگزاری جشنواره موسیقی نواحی در کرمان وجود ندارد.


امیرعباس ستایشگر در جلسه هماهنگی ستاد برگزاری جشنواره موسیقی نواحی با اعلان اینکه امیداوریم این جشنواره را در شان مردم کرمان برگزار نماییم، اظهار داشت: مشکل بزرگ و حل نشدنی پیش روی برگزاری جشنواره موسیقی نواحی در کرمان وجود ندارد و تمام تلاش ما این است جشنواره در سالنی متعلق به فرهنگ و ارشاد اسلامی اجرا شود.

وی با اعلان اینکه طی سالیان متوالی تجربه های خوبی در برگزاری جشنواره ها به دست آوردیم و باید از موازی کاری جلوگیری کرد، اضافه کرد: بر طبق برنامه ریزی های انجام شده در بازه برگزاری پانزدهمین دوره جشنواره موسیقی نواحی، گروههای داخلی و بین المللی در جشنواره حضور خواهند داشت.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان نیز در این نشست ضمن ابراز خرسندی از برگزاری جشنواره موسیقی نواحی در استان کرمان، اظهار داشت: با توجه به این که دبیرخانه دائمی جشنواره موسیقی نواحی در کرمان قرار دارد، این جشنواره باید در شان میزبانی استان کرمان، مردم و وزارت خانه اجرا شود.

محسن روحی با تأکید بر برنامه ریزی صحیح برای حضور هنرمندان در کرمان و انعکاس خبری رویدادهای جشنواره بصورت حرفه ای، اضافه کرد: انعکاس خبری و تبلیغاتی این رویداد نه فقط در استان بلکه در سطح ملی باید صورت گیرد.

روحی با اعلان اینکه برای جلوگیری از هزینه های اضافی باید جمع بندی صورت گیرد، اظهار داشت: با توجه مدت زمان کوتاه باقی مانده تا زمان برگزاری جشنواره اهتمام داریم در جلسات هفتگی تمام مسائل موجود را در برگزاری جشنواره حل نماییم.
به گزارش بلک بلاگ به نقل از ایسنا، محمدعلی مرآتی، دبیر پانزدهمین دوره جشنواره موسیقی نواحی ایران نیز در این نشست با اعلان اینکه کرمان همیشه نماینده خوبی برای برگزاری جشنواره موسیقی نواحی بوده است، اظهار داشت: بنای برگزاری جشنواره بر حضور نخبگانی است که کمتر مورد توجه بوده اند که سبب کشف استعدادهای برتر نیز خواهد شد.

وی با اعلان اینکه انعکاس خبری برگزاری جشنواره موسیقی نواحی و ایجاد یک کمیته رسانه اهمیت بسیار زیادی دارد، اضافه کرد: باتوجه به برنامه ریزی برای حضور هنرمندان برخی از کشورهای اسلامی در این جشنواره، رایزنی ها با دیگر کشورهای اسلامی در دوره های بعدی برگزاری جشنواره موسیقی نواحی نیز وجود دارد.
به گزارش بلک بلاگ به نقل از ایسنا، پانزدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران بصورت غیررقابتی از تاریخ ۲۰ تا ۲۵ آبان ۱۴۰۱ در شهر کرمان برگزار می شود.منبع:

1401/07/19
21:57:58
0.0 / 5
1245
تگهای خبر: برنامه , جشنواره , رسانه , رمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴