رمضانی مطرح كرد؛

حل مشکلات و دغدغه های کتابداران تنها با همدلی و همراهی امکان دارد

حل مشکلات و دغدغه های کتابداران تنها با همدلی و همراهی امکان دارد

به گزارش بلک بلاگ دبیرکل نهاد کتابخانه ها در دیدار با تعدادی از کتابداران آذربایجان غربی اظهار داشت: اگر بخواهیم در کتابخانه های عمومی اتفاقی مثبت و پیش برنده رخ دهد، ممکن نخواهد بود مگر با همدلی، همزبانی و همراهی.به گزارش بلک بلاگ به نقل از مهر، مهدی رمضانی چهارشنبه ۲۹ تیر ماه طی سفر به استان آذربایجان غربی، در دیداری صمیمی با تعدادی از کتابداران این استان، به بیان مطالبی پیرامون مهم ترین مسائل روز نهاد و عرضه گزارشی از تلاشهای صورت گرفته در جهت مرتفع ساختن دغدغه های کتابداران پرداخت.
رمضانی با ابراز خرسندی از حضور در استان آذربایجان غربی، با تکیه بر همدلی، همراهی و ایجاد فضای گفتگو برای بیان نظرات، انتقادات و پیشنهادها، طی سخنانی اظهار داشت: هدف از این سفرها دیدار با همکاران و حضور میدانی در کتابخانه های عمومی استان، رایزنی با مسؤلان استانی و پیگیری مساله کتابخانه ها در سطح کلان استان و همینطور ملاقات و گفتگو با اعضای این کتابخانه ها است که حتما زمان مقتضی به همه این امور اختصاص خواهد یافت.
دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور اضافه کرد: امروز ما مسئولیت حوزه فرهنگ با محوریت کتابخانه ها را در استان، شهر و روستای خود بر عهده داریم و می توانیم با نوع کار کردن، تعامل و نوع خدماتی که عرضه می دهیم، نقطه اثر باشیم تا مردم حس خوبی از کتابخانه های عمومی بگیرند. اگر بخواهیم در کتابخانه های عمومی و در مرتبه ای دیگر در کشورمان اتفاقی مثبت و پیش برنده رخ دهد، ممکن نخواهد بود مگر با همدلی، همزبانی و همراهی.
وی خاطرنشان کرد: در تقسیم وظایف صورت گرفته هر کس در جایگاهی مشغول انجام وظیفه است و نقشی را برعهده گرفته است. من قدردان و دست بوس همه عزیزان و همکاران مان از کتابداران، نیروهای خدماتی، نگهبانان چه در کتابخانه ها و چه در ستاد نهاد هستم و اساساً تفاوتی میان افراد و همکاران مان قائل نیستم. بنده هم در این مقطع مسئولیت نهاد کتابخانه های عمومی کشور را بر عهده دارم و همه تلاشم را می کنم که با همراهی و همدلی شما این مسئولیت را به سرمنزله مقصود برسانم.
ادامه این نشست به پرسش و پاسخ کتابداران با دبیرکل نهاد اختصاص داشت که رمضانی ضمن پاسخگویی به سوالات مطرح شده، دستورات لازم برای پیگیری و رفع برخی مشکلات کتابداران و کتابخانه های عمومی را صادر کرد.


منبع:

1401/04/30
16:49:02
0.0 / 5
917
تگهای خبر: خدمات , رمان , سفر , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵