توسط انتشارات كتاب جمكران انجام شد؛

انتشار قطعات عارفانه در کتاب روئیدن در انتظار توست

انتشار قطعات عارفانه در کتاب روئیدن در انتظار توست

به گزارش بلک بلاگ کتاب روئیدن در انتظار توست نوشته ساجده کارخانه ای با قطعاتی عارفانه درباره تفکر در آیات الهی توسط انتشارات کتاب جمکران منتشر گردید.به گزارش بلک بلاگ به نقل از مهر، کتاب «روئیدن در انتظار توست» نوشته ساجده کارخانه ای با قطعاتی عارفانه درباره تفکر در آیات الهی توسط انتشارات کتاب جمکران انتشار یافته است.
«کتاب روئیدن در انتظار توست» نوشته ساجده کارخانه ای و با تصویرگری زهرا قربانی قطعات ادبی عارفانه و عاشقانه ای است که در سه فصل «دانه ها، زمین آسمان و انسان» مخاطب را به فکر کردن در مورد آیات الهی و و حرف زدن با خدا و درد دل کردن با او دعوت می کند و نشان داده است که حرف زدن با خدا ساده است. در این کتاب سیر رسیدن به خدا و ارتباط قوی با خداوند و مسئله ولایت و امامت در چارچوب جملاتی ساده، پرمفهوم و ادبی بیان شده است.
در این کتاب متن های ادبی عارفانه و عاشقانه ای با خدا را به زبانی ساده و خودمانی می خوانیم. نویسنده کتاب که بیشتر مخاطبش نوجوانان و جوانان هستند با دیدی متفاوت به انسان و تمام طبیعت، آسمان و زمین و حقایق زندگی نگریسته است و خیلی از مباحثی که همه ما به آنها بی توجه هستیم مانند عشق، دوست داشتن، ایمان، وسوسه های شیطان، امامت، ولایت، امام زمان (عج) و توجه به خداوند را یادآوری می کند. نویسنده با لحن صمیمی و شیرین و عمیق با مخاطب ارتباط برقرار می کند. هدف نویسنده ایجاد ارتباط بین خواننده و خداوند است. وی می خواهد نسل جوان را با خداوند و زیبایی های زندگی، مفاهیم معنوی و انسانی آشنا کند. این کتاب شامل نقاشی ها و تصویرگری های زیبا و دلنشین می باشد که با مفهوم کتاب ارتباط دارد.
بخشی از کتاب را در ادامه می خوانید:
امام زمان (عج) در دل هر شیعه ای مسجد دارد
مسجد محل ذکر و دعاست و امامء زمان (عج) هر روز و هر شب در دل ما ذکر خدا می گوید
و برای هدایت ما دعا می کند. ولی ما از او غافلیم...
کاش ما هم به اندازه‌ی نهنگ یونس (ع) به حضور امام در دلمان آگاه بودیم. کاش کمی گوشمان را از شلوغی اطراف برگیریم و به صدای دلمان گوش کنیم؛ به صدای دعا؛ صدای گریه های وی برای هدایت ما...
کافیست گوش نماییم...


منبع:

1401/01/05
13:20:32
0.0 / 5
159
تگهای خبر: كتاب , نویسنده
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲