با حكم احمدوند؛

اعضای شورای سیاستگذاری هفتمین دوره جایزه فیروزه منصوب شدند

اعضای شورای سیاستگذاری هفتمین دوره جایزه فیروزه منصوب شدند

معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعضای شورای سیاستگذاری هفتمین دوره جایزه فیروزه را منصوب نمود.به گزارش بلک بلاگ به نقل از روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، یاسر احمدوند معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس شورای سیاستگذاری جایزه فیروزه، اعضای شورای سیاستگذاری هفتمین دوره این جایزه را منصوب نمود.
بر این اساس اسماعیل جانعلی پور مدیر کل مجامع، تشکلها و کارهای فرهنگی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمد اللهیاری فومنی مدیرکل دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، علی رمضانی مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران، غلامرضا دیزجی، پرویز کرمی، حجت الاسلام والمسلمین مهدی خداجویان، علی جانباز، حجت الله غلامعلی و سید سعید حسینی بعنوان اعضای شورای سیاستگذاری جایزه فیروزه منصوب شدند.
مشروح متن حکم احمدوند بدین سان است:
«با سلام و احترام،
با عنایت به تعهد و تجارب بهادار جنابعالی در امور فرهنگی، بدینوسیله به عضویت در « شورای سیاستگذاری هفتمین دوره جایزه فیروزه» منصوب می گردید.
امید است در سایه عنایت الهی، با همفکری و همکاری سایر اعضا در جهت ارتقا و ترویج فرهنگ ایرانی و اسلامی و گفتمان سازی تولید و مصرف فرهنگی با تاکید بر صنایع خلاق موفق باشید.
توفیقات شما را از درگاه ایزد متعال خواستارم.
یاسر احمدوند
معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
و رییس شورای سیاستگذاری جایزه فیروزه»

1400/11/24
11:39:14
0.0 / 5
482
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳