خالدی خبر داد؛

تقدیر از محتواهای در رابطه با یوم الله 22 بهمن

تقدیر از محتواهای در رابطه با یوم الله 22 بهمن

به گزارش بلک بلاگ معاون امور محتوایی مرکز فضای مجازی اظهار داشت: صاحبان محتواهای در رابطه با موضوع یوم الله 22 بهمن تنها با یک هشتگ می توانند در رویداد انقلاب اسلامی، کارآمدی و امید به آینده شرکت نمایند.به گزارش بلک بلاگ به نقل از مهر، کارگروه رسانه و فضای مجازی ستاد بزرگداشت یوم الله ۲۲ بهمن از بالاترین تولیدات و انتشار محتوا در فضای مجازی با موضوع «انقلاب اسلامی، کارآمدی و امید به آینده» تقدیر می نماید.
قاسم خالدی معاون امور محتوایی مرکز ملی فضای مجازی با بیان این خبر اظهار داشت: صاحبان محتواهای در رابطه با موضوع یوم الله ۲۲ بهمن می توانند با هشتگ های جشن ملی ۱۴۰۰، پرچم افتخار و ایران قوی در این رویداد شرکت نمایند.
وی با اشاره به این که انقلاب ۱۳۵۷ بزرگترین دستاورد تاریخی ملت ایران است و هر ساله جشن ملی ایرانیان در همین روز با نام و یاد امام خمینی (ره) شهدای انقلاب اسلامی برگزار می شود، بر نقش زمینه های مختلف نشر در زنده نگاه داشتن پیام انقلاب اسلامی به جهانیان تاکید نمود.
خالدی اضافه کرد: در این رویداد علاوه بر تقدیر از آثار برتر شرکت کننده، از سامانه ها، سکوها، رسانه ها و همین طور زمینه های نشری که فعالیت موثرتری در انتشار محتواهایی با هشتگ های مشخص شده داشته باشند، تقدیر مادی و معنوی می شود.
وی اظهار داشت: علاقمندان جهت شرکت در این رویداد نیاز به ثبت نام رسمی ندارند و آثار آنان با هشتگ های مورد اشاره بوسیله سیستم داده کاوی در زمینه های مختلف شناسایی شده و در روند داوری قرار می گیرند.
رویداد تولید و نشر محتوای «انقلاب اسلامی، کارآمدی و امید به آینده» توسط معاونت امور محتوایی مرکز ملی فضای مجازی و با همکاری مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاونت فضای مجازی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و با مشارکت اعضای کارگروه رسانه و فضای مجازی ستاد بزرگداشت یوم الله ۲۲ بهمن برگزار می گردد.
علاقه مندان به شرکت در این رویداد لازم است از ۲۰ تا ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ آثار خودرا با هشتگ های یاد شده در فضای مجازی منتشر کنند.


منبع:

1400/11/20
22:26:08
0.0 / 5
333
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳