هماهنگی برای برگزاری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران

هماهنگی برای برگزاری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران

بلک بلاگ: معاون اجرائی دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از هماهنگی با سازمان ها، نهادها و دستگاه های همکار برای برگزاری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران در نیمه اول بهمن ماه سال جاری آگاهی داد.


به گزارش بلک بلاگ به نقل از روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، حسین صفری با اشاره به اقدامات صورت گرفته از طرف خانه کتاب و ادبیات ایران ویژه دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران اظهار نمود: در نخستین دوره نمایشگاه مجازی کتاب تهران باتوجه به شیوع ویروس کرونا و اهمیت برگزاری این نمایشگاه، شرایط حدودا مطلوبی را شاهد بودیم.
معاون اجرائی دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران با اشاره به اینکه بنا شد ایرادها و مشکلات نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران را مرتفع نماییم، بیان کرد: برای دومین دوره این نمایشگاه سامانه خرید کتاب، برنامه ها و کارهای اجرائی، شیوه همکاری با نهادهای و سازمان ها و... را لطمه شناسی کرده و شرایط را بهبود بخشیدیم.
او با اشاره به مکاتبه محمدمهدی اسماعیلی - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی - با عیسی زارع پور - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات - درباب امنیت سامانه بازدید و خرید کتاب از دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران اظهار داشت: برای به صفر رساندن اشکالات فنی این سامانه از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات درخواست کمک کرده ایم. طی این مکاتبه با سازمان فناوری اطلاعات ایران درباب سامانه بازدید و خرید کتاب، امنیت، اجرا و... دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، جلسات مختلفی جهت بررسی سایت های موجود درحال برگزاری است تا با کمترین مشکل وارد فاز اجرائی شویم. همین طور در این نامه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درخواست ترافیک رایگان برای ناشران و بازدیدکنندگان دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران را داشتند که امیدواریم طی مذاکراتی که انجام می دهیم این امر محقق شود.
او افزود: همین طور در این مکاتبه خواسته شده شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران همکاری بیشتری با دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران داشته باشد و علاوه بر قراردادی که با خانه کتاب و ادبیات ایران دارد، تخفیف های بیشتری ویژه نمایشگاه مجازی کتاب تهران عرضه نماید. می خواهیم شرکت پست، نمایشگاه مجازی کتاب تهران را بصورت ویژه ببیند.
حسین صفری در آخر اظهار داشت: برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب امسال و در استان اصفهان و آذربایجان غربی، هماهنگی و همدلی ناشران و خانه کتاب و ادبیات ایران را با شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران بیشتر کرد و امیدواریم این همراهی با قوت بیشتری در دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران ادامه پیدا کند. همین طور امیدواریم با در نظر گرفتن تخفیف ها و شرایط بهتری که از طرف شرکت ملی پست اعمال می شود، بتوانیم کار ویژه ای برای ناشران و مخاطبان کتاب انجام دهیم تا مردم و ناشران بتوانند در این شرایط اقتصادی از این تخفیف ها بهره مند شوند.
منبع:

1400/10/12
13:33:17
0.0 / 5
459
تگهای خبر: برنامه , خرید , سایت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳