انتهای دوره آموزش زبان فارسی ویژه کودکان در ژاپن

انتهای دوره آموزش زبان فارسی ویژه کودکان در ژاپن

به گزارش بلک بلاگ دومین دوره ویژه آموزش زبان فارسی به کودکان ایرانی-ژاپنی و افغانستانی در ژاپن به پایان رسید.


به گزارش بلک بلاگ به نقل از ایسنا بر مبنای خبر رسیده از رایزنی فرهنگی ایران در ژاپن، در ادامه برگزاری دوره های آموزش زبان و ادبیات فارسی از جانب رایزنی فرهنگی و نماینده بنیاد سعدی در ژاپن و با استقبال و رشد ۸۴ درصدی حضور کودکان و نوجوانان فارسی آموز، دومین دوره ویژه این گروه سنی در فضای مجازی در ژاپن به پایان رسید.

حسین دیوسالار رایزن فرهنگی ایران در اینباره اظهار داشت: با عنایت به علاقه مندی بعضی از والدین در خصوص اجرای دوره های آموزشی ویژه کودکان و نوجوانان علاقمند به صورت مستقل از بزرگسالان و در دوره های فشرده، رایزنی فرهنگی، دومین دوره را که با رشد حضور این گروه سنی همراه بوده است، به صورت جداگانه برگزار کرد و خوشبختانه با شرکت ۱۱ تن از کودکان ایرانی-ژاپنی و افغانستانی، این دوره هم با موفقیت به پایان رسید.

بنا بر اعلام، رایزنی فرهنگی همینطور هم زمان با این دوره ها، کلاس های آموزشی سطح بزرگسالان را هم با حدود ۱۰۹ نفر از علاقه مندان برگزار کرد و مجموعاً در این نوبت آموزشی، به ۱۲۰ نفر از آنها، آموزش های لازم به همراه منابع و کتاب های عرضه شده از جانب بنیاد سعدی تقدیم شد.
پیشتر آموزش زبان فارسی به کودکان و نوجوانان هم زمان با دوره بزرگسالان عرضه می شد اما با عنایت به نیاز موجود، به صورت جداگانه و در زمان بندی های مستقل اجرا و برنامه ریزی شده است.
رایزنی فرهنگی و نماینده بنیاد سعدی در ژاپن بزودی ثبت نام نوزدهمین دوره بزرگسالان و سومین دوره کودکان و نوجوانان را آغاز خواهد نمود.1400/10/10
12:06:24
0.0 / 5
286
تگهای خبر: آموزشی , برنامه , شركت , فرهنگی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴