بررسی راه اندازی حصار اطراف تئاتر شهر به درخواست اهالی هنر

بررسی راه اندازی حصار اطراف تئاتر شهر به درخواست اهالی هنر

به گزارش بلک بلاگ عضو شورای شهر تهران در مورد آخرین وضعیت درخواست اهالی هنر در خصوص راه اندازی حصار اطراف تئاتر شهر اظهار داشت: شهرداری منطقه ۱۱ و سازمان زیباسازی متولی راه اندازی حصار با نظارت شورای شهر شدند.


سید احمد علوی در گفتگو با ایسنا، با اشاره به درخواست اهالی هنر در خصوص راه اندازی حصار اطراف تئاتر شهر، اظهار داشت: اهالی هنر به دلیل وجود صدمه های اجتماعی مانند حضور معتادان متجاهر و کارتن خواب ها در اطراف تئاتر شهر و درب ورودی آن، درخواست راه اندازی حصار اطراف ساختمان تئاتر شهر را مطرح نمودند.

وی با اشاره به اینکه به همین علت جلسه ای با حضور اعضای کمیته میراث فرهنگی و گردشگری و کمیته هنر شورای شهر تهران، مسؤلان سازمان زیباسازی، شهردار منطقه ۱۱، مسؤلان تئاترشهر و برخی از هنرمندان برگزار شد، افزود: مقرر شد تا شهرداری منطقه ۱۱ به همراه سازمان زیباسازی مسئول بررسی راه اندازی حصار اطراف تئاتر شهر شوند و همه جوانب امر را بررسی نمایند.

رئیس کمیته میراث فرهنگی و گردشگری شورای شهر تهران با اشاره به اینکه پیشنهاد ما این بود که حصار بشکلی طراحی شود که به هویت بصری تئاترشهر لطمه وارد نکند، تصریح کرد: در کنار هویت بصری مبحث استفاده کنندگان از پارک دانشجو هم مطرح است که این حصار نباید مزاحمتی برای شهروندان برای استفاده از پارک ایجاد نماید.

علوی ضمن اشاره به درخواست اهالی هنر اظهار داشت: مبحث صدمه های اجتماعی تبدیل به یک دغدغه برای آنان شده بود و امیدواریم راه اندازی حصار بتواند از مشکلات موجود در اطراف تئاترشهر بکاهد.

منبع:

1400/10/03
14:05:20
0.0 / 5
775
تگهای خبر: تئاتر , طراحی , فرهنگی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱