رئیس اداره فرهنگ و ارشاد آق قلا:

آماده تامین فضا برای پیشران های اشتغال هستیم

آماده تامین فضا برای پیشران های اشتغال هستیم

به گزارش بلک بلاگ گلستان رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آق قلا با اشاره به این که توسعه اشتغال خصوصاً در بخش هنر یکی ضرورت انکارناپذیر است، اظهار داشت: آماده ایم در تامین فضا برای پیشرانهای اشتغال در بخش هنر همکاری نماییم.


مرجان طریک در گفت و گو با ایسنا در حاشیه بازدید از کارگاه تخصصی دوخت رومیزی سنتی در شهرستان آق قلا که به همت دبیرخانه طرح ملی مشاغل خانگی گلستان در جهاددانشگاهی درحال برگزاری است، اظهار نمود: توسعه مشاغل مبتنی بر هنر می تواند به ایجاد اشتغال پایدار و همه پسند منجر شود.
وی با اعلان اینکه برگزاری کارگاه تخصصی دوخت رومیزی یک اقدام چندجانبه و پیش برنده است، اضافه کرد: از دبیرخانه طرح ملی مشاغل خانگی در استان گلستان که در این راستا با همتی مضاعف و نگاهی کارشناسی درحال تلاش و هدایت مسیر است تشکر ویژه می کنم.
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آق قلا با تاکید بر این که در این بازدید از روند و فازهای اجرائی طرح ملی مشاغل خانگی آشنا شدیم، اشاره کرد: شهرستان آق قلا بعنوان شهر خلاق فرهنگ و هنر در زمینه مد و لباس شناخته شده است که اجرای این طرح در آق قلا می تواند در حوزه سازی، تثبیت و توسعه خلاقیت در طراحی و دوخت انواع مد و لباس کمک شایانی کند.
طریک موضوع اشتغال خصوصاً اشتغال هنرمندان را یک معضل جدی دانست و اشاره کرد: به نظر ما می توان با بهره بردن از طرح ملی مشاغل خانگی بخش عمده ای از این دغدغه را مرتفع کرد که ما نیز در این راه اساسا در کنار جهاددانشگاهی خواهیم بود.
وی از آمادگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آق قلا برای برای معرفی پیشرانهای موفق شهرستان و تامین فضا و امکانات آموزشی جهت برگزاری دوره ها آگاهی داد و اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم با همدلی و همکاری نتایج مثبتی را در زمینه های مختلف به دست بیاوریم.
به گزارش بلک بلاگ به نقل از ایسنا در این بازدید «رابعه مامی» کارشناس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آق قلا مرجان طریک را همراهی میکرد.
.منبع:

1400/09/18
12:21:18
0.0 / 5
342
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱