احمدوند مطرح كرد؛

معاونت فرهنگی ارشاد هنوز به توافق جدیدی با شرکت پست نرسیده است

معاونت فرهنگی ارشاد هنوز به توافق جدیدی با شرکت پست نرسیده است

معاون فرهنگی وزارت ارشاد ضمن اشاره به گفت وگوهای مکرر با شرکت پست برای استمرار خدمات به ناشران اظهار داشت: هنوز به توافق تازه ای نرسیده ایم.به گزارش بلک بلاگ به نقل از روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، یاسر احمدوند معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ضمن اشاره به گفت وگوهای مکرر با شرکت پست جمهوری اسلامی ایران برای استمرار خدمات پستی به ناشران اظهار داشت: به رغم تلاشهای صورت گرفته و جلسات و مذاکرات مختلف هنوز با شرکت پست درباره استمرار خدمات پستی به ناشران به توافق نرسیده ایم.
وی اضافه کرد: قرارداد جدیدی که شرکت پست پیشنهاد داده است منجر به افزایش هزینه های پستی ناشران خواهد شد. با عنایت به استفاده گسترده ناشران از این خدمات که بخشی از آن توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پرداخت می شود و بار مالی این توافق برای این وزارت خانه حدود پانزده میلیارد تومان در سال است، هنوز امکان عقد قرارداد جدید فراهم نشده است.
معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم با تعامل خوب و نگاه فرهنگی وزارت ارتباطات همچنان ناشران و کتابخوانان از خدمات شرکت پست بهره مند باشند. توجه به فعالیتهای فرهنگی مد نظر قانونگذار بوده است و امیدواریم مصوبات حمایتی از عرصه فرهنگ مورد توجه دستگاههای عرضه دهنده خدمات باشد.

1400/09/01
22:56:56
0.0 / 5
402
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳