توسط نشر مهرستان؛

بچه های سرمایه دار به کتابفروشی ها آمدند

بچه های سرمایه دار به کتابفروشی ها آمدند

بلک بلاگ: کتاب بچه های سرمایه دار مهارت های تربیتی اعتقادی کودک و نوجوان نوشته یزدان رضوانی، توسط نشر مهرستان منتشر گردید.به گزارش بلک بلاگ به نقل از مهر، بتازگی نشر مهرستان کتاب «بچه های سرمایه دار» نوشته یزدان رضوانی را منتشر نموده است.
این اثر با زیر عنوان مهارت های تربیتی اعتقادی کودک و نوجوان کتابی است که به اعتقاد و تقویت تربیت اعتقادی می پردازد و با این دیدگاه که مسئله اصلی کودکان و نوجوانان ما اعتقادات و سرمایه های آنان است بیان میکند کودک و نوجوانانی که می خواهد به لحاظ اعتقادی سرمایه دار شود باید این اعتقادات درونی اش را تقویت کند.
کتاب «بچه های سرمایه دار» چهار فصل دارد که در هر فصل به یک سؤال اساسی دراین زمینه پاسخ می دهد. ازجمله این که در فصل نخست پرسیده می شود تربیت اعتقادی چیست و چرا باید به آن پرداخت؟ یا در فصل دوم این که چه باورهای اعتقادی در دینمان ارائه شده است مطرح شده و راهکارهای تقویت این باورها نیز ارائه می شود. در ادامه فصل سوم است که مهارت محور بوده و به پدر و مادر کمک می نماید تا چگونه با سؤالات اعتقادی فرزندان مواجه شوند؛ و اما در فصل چهارم کتاب به این مسئله پرداخته شده است که اگر کودک و نوجوان در رفتار و مسائل اعتقادی اش گرفتار لغزش شد علت چیست و عوامل لغزش کدام اند؟
رویکرد کتاب بچه های سرمایه دار تماماً مهارت محور بوده و تلاش بر این است که خانواده ها را در تربیت اعتقادی کودکان مجهز کند.
کتاب کودکان سرمایه دار به صورتی نگاهی تازه به مسئله تربیت اعتقادی دارد که در فضای تعلیم تربیت ما با شیوه نوین کمتر پرداخته شده بود.


منبع:

1400/08/30
11:53:14
0.0 / 5
458
تگهای خبر: كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳