عزت الله مهرآوران در خاطرات ۳ بازیگر

کرونای لعنتی دارد یکی یکی عزیزانمان را می گیرد

کرونای لعنتی دارد یکی یکی عزیزانمان را می گیرد

بلک بلاگ: «کرونای لعنتی دارد یکی یکی عزیزانمان را از ما می گیرد»؛ این جمله را یکی از پیشکسوتان عرصه بازیگری می گوید که بعد از درگذشت جمع کثیری از هنرمندان کشورمان خصوصا در هفته های اخیر، طاقتش طاق شده و از این همه بی رحمی یک ویروس ذره بینی که نزدیک به دوسال است کل جهان را بهم ربخته، گله مند است.


به گزارش بلک بلاگ به نقل از ایسنا، در کنار غم از دست دادن تک تک بازیگران باارزش کشورمان، درگذشت عزت الله مهرآوران در ایام اخیر دل خیلی ها را به درد آورد؛ از بازیگر و کارگردان گرفته تا مردم عادی که با علاقه کارهایش را دنبال می کردند. مهرآوران با پیشینه قوی تئاتری، در سالهای اخیر مقابل دوربین سریال های مختلفی رفته بود که همین مساله او را در میان مردم به هنرمندی محبوب بدل کرده بود.
آنچه در ادامه می خوانید، مهرآوران است به روایت سه تن از بازیگران جوان و پیشکسوت کشورمان که در سالهای اخیر در مجموعه های تلویزیونی با او همکاری داشته اند.
در هفته های اخیر چند هنرمند خوبمان را از دست دادیم
محمود جعفری با اشاره به درگذشت عزت الله مهرآوران خاطرنشان می کند: از شنیدن خبر فوت این هنرمند با ارزش و آگاه که هم بازیگر بود، هم نویسنده و هم کارگردان بسیار متاسف شدم. روحش شاد باشد. این کرونای لعنتی دارد یکی یکی عزیزانمان را از ما می گیرد.
این بازیگر باسابقه سینما و تلویزیون با یادآوری این حقیقت تلخ که در ایام اخیر چند هنرمند پیشکسوت را از دست داده ایم، به ایسنا می گوید: در هفته های اخیر ما چند نفر از هنرمندان خوبمان را از دست دادیم. سیامک اطلسی، فتحعلی اویسی و سه روز قبل هم عزت الله مهرآوران؛ بابت درگذشت این هنرمندان خصوصاً آقای مهرآوران به همه هنرمندان و مردم عزیزمان تسلیت می گویم.
جعفری می افزاید: آقای مهرآوران همچون هنرمندان ما بود که بسیار خوش پوش، خوش صحبت، خیلی بذله گو و بسیار دوست داشتنی بود. در بخش شاهنامه نقالی می کرد و حافظ شاهنامه بود. در آبادان که در کودکی و نوجوانی در آنجا زندگی می کرد، در بخش نمایشنامه نویسی تئاتر فعالیت می کرد. انسان باسواد و مودبی بود. بسیار بازیگر خوبی بود. مرحوم مهرآوران به یک زبان خارجی هم مسلط بود و با این همه تا آنجا که من می دانم مستأجر بود.
زنده یاد مهرآوران در سریال «زن زندگی مرد زندگی»


منبع:

1400/07/19
10:32:14
0.0 / 5
563
تگهای خبر: تئاتر , رمان , سینما , نویسنده
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴