تلویزیون آخر هفته چه فیلم هایی پخش می کند؟

تلویزیون آخر هفته چه فیلم هایی پخش می کند؟

بلک بلاگ: 39 فیلم سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن در ایام پایانی هفته از شبکه های سیما پخش می شوند که از این بین «کلاس 83»، «مردان جدی» و «قوچ» 3 اثر جدیدی هستند که روی آنتن خواهند رفت.


به گزارش بلک بلاگ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، فیلمهای سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «خیزش شاهین»، «معلم دهکده»، «ستاره لورا و هیولای خیالی»، «تصویر گمشده»، «رویای سینما»، «آنچه گذشت»، «استرداد»، «نجات مزرعه»، «فولاد خونین»، «کلاس ۸۳»، «آتش آسمان»، «مشت زن»، «مرد ایرلندی»، «شهر پرندگان»، «سرزمین فردا»، «مردان جدی»، «بازگشت بورسالینو»، «مبارزان شانگهای»، «گوشی قرمز»، «جنون رقابت»، «نهنگ آزاد»، «ما یک باغ وحش خریدیم»، «مجردها»، «بیست و چهارم»، «پاپیون»، «دایان باخ»، «نابغه»، «سیمبا»، «ضد حریق»، «پرواز پنجم ژوئن»، «قوچ»، «ماداگاسکار ۳»، «پرنده های دوست داشتنی»، «ماجراهای رمه دوست ربات من»، «ضربه فنی»، «آنها زنده اند»، «زمستان بی برف»، «جاده لغزنده است» و «نفس» پنج شنبه و جمعه ۱۸ و ۱۹ شهریور ماه از شبکه های سیما روی آنتن می رود.
**** شبکه یک سیما
فیلم سینمایی «خیزش شاهین» به کارگردانی «ریچ رونات و یاروسلاو وویتسهک»، پنج شنبه ۱۸ شهریور ماه ساعت ۲۳: ۱۵ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
در این فیلم با بازی رابرت پاتریک، تامی فلاناگان و آلیسون دودی؛ خواهیم دید: قلمرو پادشاهی مغول ها با گسترشی بی سابقه، به شرق اروپا رسیده و مردم در خیلی از مناطق محاصره شده اند. در همین زمان، اهالی یک روستا تصمیم به دفاع از خود و نبرد برای آزادی می گیرند و...
**************************************************
فیلم سینمایی «معلم دهکده» به کارگردانی «آدریان کوآن»، جمعه ۱۹ شهریور ماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان فیلم با بازی کلی مارتین و دالی آمده است: لیلیان معلم با سابقه ای است. او متوجه می شود که مدرسه ای در منطقه ای فقیر وجود دارد که به علت پرداخت کم حقوق هیچ معلمی حاضر به تدریس در آن نیست. آن مدرسه پنج دانش آموز دارد و اگر تعداد آنها کمتر از پنج نفر بشود آن مدرسه مطابق قانون باید تعطیل شود. لیلیان تمام تلاشش را می کند تا مدرسه بسته نشود که...
**************************************************
**** شبکه دو سیما
فیلم سینمایی «ستاره لورا و هیولای خیالی» به کارگردانی «تیلو روثکریش و ئوته فان مونخو پول»، پنج شنبه ۱۸ شهریور ماه ساعت ۸ بامداد از شبکه دو سیما پخش می شود.
در این انیمیشن خواهیم دید: لورا و تامی خواهر و برادر هستند. عروسک تامی در حین بازی فوتبال به زیر زمین خانه می افتد. آنها به داخل زیرزمین می روند تا اسباب بازی را بیاورند. ولی لورا و تامی سایه های هیولاهای وحشتناک و بزرگی را روی دیوار می بینند و از زیرزمین فرار می کنند. شب هنگام هردو به خواب می روند و ستاره دنباله داری به سراغ آنها می رود و هر دو با ستاره دنباله دار به بخش های مختلف زمین می روند و گردش را شروع می کنند. آنها در فضا هیولاهایی می بینند که بدجنس بودند و می خواستند به لورا و تامی لطمه برسانند اما...
**************************************************
فیلم سینمایی «تصویر گمشده» به کارگردانی «امیر شهاب رضویان»، جمعه ۱۹ شهریور ماه ساعت ۲: ۱۰ دقیقه صبح از شبکه دو سیما پخش می شود.
در این فیلم خواهیم دید: مهندس هاتف بعد از سی سال به دلیل مرگ پدر به ایران برگشته است. در آخرین صحبت ها، پدر به هاتف اخباری می گوید که در نتیجه او باید برای خانواده نزد زنی به نام مینا پایدار حلالیت بطلبد. هاتف بعد از مرگ پدر به مکان های مختلفی که حدس می زند مینا در آن باشد سر می زند اما او را نمی یابد. او به دنبال این جستجو ها درمیابد که مینا در زمان مبارزه مقابل رژیم شاه ناپدید شده است.
سیامک احصایی، سیامک صفری، هدی ناصح و رابعه مدنی در فیلم تلویزیونی «تصویر گمشده» بازی کرده اند.
**************************************************
فیلم سینمایی «رویای سینما» به کارگردانی «علی شاه حاتمی و حمید شاه حاتمی»، جمعه ۱۹ شهریور ماه ساعت ۸ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
در این فیلم خواهیم دید: یک گروه فیلم سازی جهت انتخاب نقش اصلی یک فیلم سینمایی مشترک بین ایران و کانادا به دنبال بازیگری نوجوان می گردد. از میان نوجوانان مشتاق تست بازیگری گرفته و در نهایت کارگردان از میان آنها کاظم و فرهاد را انتخاب می کند. اما تنها یکی از آنها می تواند بعنوان بازیگر اصلی انتخاب گردد. رقابت کاظم و فرهاد برای به دست آوردن نقش شکل می گیرد.
نیلوفر محمودی، علیرضا استادی، علی شادمان و کاظم بلوچی در فیلم سینمایی «رویای سینما» بازی کرده اند.
**************************************************
فیلم سینمایی «آنچه گذشت» به کارگردانی «سجاد امیریزدانی»، شنبه ۲۰ شهریور ماه ساعت ۰۰: ۱۵ دقیقه صبح از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
قصه این فیلم درباره محمود غلامی مردی عائله مند است که روزگار خویش را به کار بنایی می گذراند. بر اثر پیش آمدی، نادانسته وارد فعالیتی انقلابی می شود و توسط ساواک دستگیر می شود. مامور ساواک که متوجه سادگی و زودباوری محمود شده تصمیم می گیرد از «محمود» بعنوان عنصری نفوذی برای تخریب گروهی انقلابی و دستگیری چند نفر از کسبه و روحانیونی که در فعالیتهای انقلابی شرکت دارند استفاده نماید. اما...
محمود پاک نیت، بهرام ابراهیمی، هادی دیباجی و طاهره علوی در تله فیلم «آنچه گذشت» بازی کرده اند.
**************************************************
**** شبکه سه سیما
فیلم سینمایی «استرداد» به کارگردانی «علی غفاری»، پنج شنبه ۱۸ شهریور ماه ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می شود.
در این فیلم خواهیم دید: فرامرز تکین سرهنگ مورد اطمینان رژیم پهلوی، مامور دولت ایران برای گرفتن غرامت جنگ جهانی دوم از شوروی می شود. تکین به همراه هیات همراه غرامت را به صورت شمش های طلا از دولت شوروی دریافت می کند و...
حمید فرخ نژاد، فرهاد قائمیان، علیرام نورایی، بهنام تشکر، شیرین یزدان بخش و صالح میرزا آقایی در فیلم سینمایی «استرداد» ایفای نقش کرده اند.
**************************************************
فیلم سینمایی «نجات مزرعه» به کارگردانی «برت هدلاند»، پنج شنبه ۱۸ شهریور ماه ساعت ۱۶ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.
در این فیلم با بازی کریستوفر مک دونالد، ژاکلین توبونی، مایکل اونیل و تایلر جاکوب مور خواهید دید: جانا کانلی که در ارتش به کار بهیاری مشغول می باشد توسط دوستش آگاه می شود که پدر سکته کرده و به او نیاز دارد. جانا که از جنگ خسته شده از ارتش بیرون آمده و به خانه بازمی گردد. او سال ها پیش مادرش را از دست داده و پدرش نیز به تنهایی مشغول پروش اسب است. جانا با ورود به خانه متوجه می شود پدرش دیگر توان اداره مزرعه را ندارد. از طرفی انجمن پشتیبانی از حیوانات از نحوه نگهداری و تجهیزات مزرعه ایراد گرفته و اگر تعمیرات انجام نشود امکان دارد کل مزرعه و اسب ها توسط دادستانی مصادره شود.
**************************************************
فیلم سینمایی «فولاد خونین» به کارگردانی «لئو ژانگ»، پنج شنبه ۱۸ شهریور ماه ساعت ۲۴ از شبکه سه سیما پخش می شود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی جکی چان و شو لو آمده است: سال ها پیش دختر کوچک مامور ویژه پلیس لین دونگ به علت نارسایی قلبی درحال مرگ است که یک دانشمند در لحظه آخر تصمیم می گیرد قلب مکانیکی و خون مهندسی شده ای که اختراع کرده را در بدن دختر قرار دهد. دختر کوچک نجات پیدا می کند اما او حافظه اش را از دست می دهد و مامور لین تصمیم می گیرد بدون این که به او بگوید فقط دورادور مراقبش باشد.
**************************************************
فیلم سینمایی جدید «کلاس ۸۳» به کارگردانی «آتول سابروال»، جمعه ۱۹ شهریور ماه ساعت ۱۴: ۳۰ از شبکه سه سیما پخش می شود.
این فیلم با بازی بابی دئول، آنوپ سونی، جوی سنگوپتا و ویشال پرادهان؛ درباره یک پلیس وظیفه شناسی است که در دستگیری و نابودی اعضای یک باند خلاف به علت لو رفتن عملیاتش شکست می خورد. او پس از این ماجرا گویا به علت پیگیری های زیادش توسط مسئولین بالاتر به یک پادگان آموزشی تبعید می شود. گویا رئیس او نیز در کارهای اقتصادی با بعضی از افراد این پرونده همکاری دارد ولی او هیچ مدرکی برای اثبات حرفش ندارد. حالا وی در پادگان به سمت استاد آموزش پلیس های جوان منصوب شده تا از پرونده دور بماند. وی در آنجا تلاش می کند به نحوی پلیس های جوان را منظم و قوی تربیت کند و به آنها آموزش دهد که مراقب باشند به علت وجود افراد فاسد در پلیس مثل او ضربه نخورند.
**************************************************
فیلم سینمایی «آتش آسمان» به کارگردانی «سیمون وست»، جمعه ۱۹ شهریور ماه ساعت ۱۹ از شبکه سه سیما پخش می شود.
در این فیلم با بازی هانا کوینلیوان، جیسون آیزکس، لسلی ما و شان دو خواهید دید: جزیره‌ی تیانهوا، جزیره ای زیبا در چین است که هر چند سال یک مرتبه آتشفشان های هولناک و بسیار خطرناکی دارد. پروفسور لی، همسر و دخترش شیامونگ برای انجام تحقیقات علمی در مورد این مورد به جزیره رفته اند. اما یک دفعه آتشفشان می شود و همسر لی می میرد. لی و دخترش موفق می شوند فرار کنند. سال ها می گذرد. شیامونگ بزرگ شده است و او راهی را برگزیده است که مادرش همیشه آرزو داشت.
**************************************************
**** شبکه چهار سیما
فیلم سینمایی «مشت زن» به کارگردانی «جیم شریدان»، پنج شنبه ۱۸ شهریور ماه ساعت ۲۰: ۳۰ از شبکه چهار سیما روی آنتن می رود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی دنیل دی لوِیس، امیلی واتسون، دارا دونلی و فرانک کوکلن آمده است: دنی فلین، مشت زن سی ودو ساله، بعد از تحمل چهارده سال حبس به خاطر فعالیت در ارتش آزادی بخش ایرلند، از زندان آزاد می شود و بعد از بازگشت به خانه به دیدن مگی، نامزد سابقش می رود. مگی به تنهایی سرپرستی پسرش را به عهده دارد. دنی می خواهد باردیگر کار مشت زنی را شروع کند. اما اعضاء ارتش آزادی بخش، بخصوص هاری با این کار او مخالفت می کنند. دانی و مگی بیشتر با هم معاشرت می کنند و بعد از انفجار یک بمب و آتشسوزی در ورزشگاه دنی، او جهت شرکت در یک مسابقه مشت زنی عازم لندن می شود.
**************************************************
فیلم سینمایی «مرد ایرلندی» به کارگردانی «مارتین اسکورسیزی»، جمعه ۱۹ شهریور ماه ساعت ۲۰: ۳۰ از شبکه چهار روی آنتن می رود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی رابرت دونیرو، جو پشی و آل پاچینو آمده است: در دهه ۱۹۵۰ میلادی، راننده کامیونی به نام فرانک شیرن با راسل بوفالینو، از روسای مافیا ارتباط می گیرد. شیران همزمان با بالا رفتن رتبه خود و تبدیل شدن به یک قاتل قراردادی برتر، آغاز به کار برای جیمی هوفا می کند. هوفا از رهبران اتحادیه کارگران در آمریکا بود که با مافیا و جرائم سازمان یافته ارتباط داشت. این فیلم داستان زندگی شیرن را دنبال می کند که گذشته خویش را در دنیای جرم و جنایت به یاد می آورد و...
**************************************************
**** شبکه پنج سیما
فیلم سینمایی «شهر پرندگان» به کارگردانی «وینی تورنلی»، پنج شنبه ۱۸ شهریور ماه ساعت ۱۳: ۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می شود.
این انیمیشن سفر پرنده جوانی به نام کای به شهر پرندگان است که می خواهد دیگران را تحت تأثیر قرارداه و متحول سازد..
**************************************************
فیلم سینمایی «سرزمین فردا» به کارگردانی «براد برد»، جمعه ۱۹ شهریور ماه ساعت ۹ از شبکه پنج پخش می شود.
داستان فیلم با بازی برت رابرتسون و جورج کلونی درباره دختری به نام کیسی است. کیسی دختری باهوش و بسیار کنجکاو است که می خواهد اطلاعات زیادی از فضا داشته باشد. او که نگران اخراج پدرش از سازمان ناسا می باشد، سنجاق سینه ای را از راه رباتی که خودش را به شکل دختربچه ترسیم کرده و از جایی به نام سرزمین آیندگان آمده، دریافت می کند. کیسی با لمس این سنجاق سینه می تواند تا دنیای آینده را ببیند اما این مساله مشکلاتی را به همراه دارد که...
**************************************************
فیلم سینمایی جدید «مردان جدی» به کارگردانی «سادیر میشرا»، جمعه ۱۹ شهریور ماه ساعت ۱۳: ۳۰ از شبکه پنج پخش می شود.
در این فیلم با بازی نوازالدین صدیقی، شویتا باسو پراساد، ایندیرا تیواری و جیتندرا کومار خواهیم دید: یان مانی یک مرد فقیر است که نمی تواند در زندگی هیچ پیشرفتی داشته باشد او اوضاع مالی خوبی ندارد و در کارش هم که دستیاری یک دانشمند است هیچ موفقیتی ندارد، تا این که او پس از رفتن پسرش به مدرسه تصمیم می گیرد که او را تبدیل به شخصیت موفق نماید. پسرش کم شنوایی دارد و از سمعک استفاده می نماید و ایان با گوشی به او چیزهایی را می گوید که در مجامع و سخنرانی ها بازگو نماید. او پسرش را یک نابغه جا می زند و می خواهد بدین طریق او موفق تر از خودش باشد. تا این که در یک جلسه سخنرانی پسر سمعکش همراهش نیست و اصلا نمی داند از چه حرف بزند او روی سن غش می کند و...
**************************************************
**** شبکه نمایش
فیلم سینمایی «بازگشت بورسالینو» به کارگردانی «ژاک دری»، پنج شنبه ۱۸ شهریور ماه ساعت یک صبح از شبکه نمایش پخش می شود.
در این فیلم با بازی آلن دلون، ریکاردو کوچولا و کلاودین اوجر خواهید دید: اوایل دهه ۱۹۳۰ است. روچ سیفرددی و فرانسوا کاپلا، که در مشارکتی به بهترین دوستان تبدیل شدند، در راس جرایم سازمان یافته در مارسی قرار گرفته اند. بعد از مدتی کاپلا به قتل می رسد. سیفرددی می فهمد که این قتل توسط تاجر بین المللی جیووانی ولپونه، که نورسیده مارسی شده است، انجام شده و...
**************************************************
فیلم سینمایی «مبارزان شانگهای» به کارگردانی «دیوید دابکین»، پنج شنبه ۱۸ شهریور ماه ساعت ۱۱ از شبکه نمایش پخش می شود.
در این فیلم با بازی جکی چان، اوون ویلسون، دونی ین، آیدان گیلن، فان وانگ و کیم چان؛ خواهیم دید: هنگامی که یک فرد چینیِ مرموز، پدر چون را به قتل می رساند و به انگلستان فرار می کند، چون به همراه روی برای انتقام، راهیِ لندن می شوند. اما...
**************************************************
فیلم تلویزیونی «گوشی قرمز» به کارگردانی «صادق پروین آشتیانی»، پنج شنبه ۱۸ شهریور ماه ساعت ۱۳ از شبکه نمایش پخش می شود.
در این فیلم خواهیم دید: به صورت اتفاقی گوشیهای موبایل سه نفر به دلیل تشابه ظاهری، در فرودگاه با هم عوض می شود.
علیرضا خمسه، بهاره رهنما و امیرحسین صدیق در فیلم تلویزیونی «گوشی قرمز» هنرنمایی کرده اند.
**************************************************
فیلم سینمایی «جنون رقابت» به کارگردانی «هالوارد برین»، پنج شنبه ۱۸ شهریور ماه ساعت ۱۵ از شبکه نمایش پخش می شود.
در این فیلم با بازی آندرس باسمو کریستینسن و وگار هوئل خواهید دید: روی یک راننده حرفه ای است که جهت شرکت در مسابقات اتومبیل رانی غیرقانونی در کشور نروژ به دو سال زندان محکوم شده است! در شب آزادی یکی از رقبای قدیمی به سراغش می آید و او را به یک مسابقه غیرقانونی دعوت می کند.
**************************************************
فیلم سینمایی «نهنگ آزاد» به کارگردانی «سیمون وینسر»، پنج شنبه ۱۸ شهریور ماه ساعت ۱۷ از شبکه نمایش پخش می شود.
خلاصه داستان فیلم با بازی جیسون جیمز ریچر، لوری پتی و جین اتکینسون؛ درباره یک مرد ماهیگیر است که یک نهنگ جوان را از پدر و مادرش جدا کرده و به حوضچه ای می آورد. در این بین جیسی که مجبور به تمیز کردن محوطه حوضچه شده است با نهنگ دوست شده و به او حقه هایی یاد می دهد که مربی نهنگ ها قادر به آموزش آن نبوده است. در این بین جیسی تلاش می کند تا نهنگ را فراری دهد و...
**************************************************
فیلم سینمایی «ما یک باغ وحش خریدیم» به کارگردانی «کامرون کرو»، پنج شنبه ۱۸ شهریور ماه ساعت ۱۹ از شبکه نمایش پخش می شود.
داستان فیلم با بازی مت دیمون، اسکارلت ژوهانسون و کالین فورد در مورد مردی است که بعد از مرگ همسرش برای تغییر زندگی یک باغ وحش خریداری می کند.
**************************************************
فیلم سینمایی «مجردها» به کارگردانی «اصغر هاشمی»، پنج شنبه ۱۸ شهریور ماه ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می شود.
«مجردها» داستان سه جوان به نامهای منوچهر، شاهکار و امیرحسین است که برای رسیدن به آرزوهایشان تصمیم می گیرند برای کار به یکی از کشورهای حوزه خلیج فارس بروند اما با دزدیده شدن پول های شان، زندگی آنها تغییر می کند و...
محمدرضا فروتن، مریلا زارعی و مجید صالحی در این فیلم هنرنمایی کرده اند.
**************************************************
فیلم سینمایی «بیست و چهارم» به کارگردانی «کوین ویلموت»، پنج شنبه ۱۸ شهریور ماه ساعت ۲۳ از شبکه نمایش پخش می شود.
در این فیلم با بازی ترای بایرز، آیا نائومی کینگ، توماس هیدن چرچ و میکلتی ویلیامسون خواهید دید: نگ پیاده نظام بیست وچهارم که کاملا از سربازان سیاهپوست تشکیل شده است برای محافظت از یک شهرک درحال ساخت وساز به منطقه هیوستون اعزام می شود. اما در طول حضور آنها افراد سفیدپوست و بخصوص کارگران نژادپرست سفیدپوست رفتارهای بدی با آنها می کنند که موجب عصبانیت و تلاش آنها برای گرفتن حقشان می شود. نتیجه تمام بدرفتاری ها، زندانی کردن سیاهپوستان بیگناه و آزادی مجرمان سفیدپوست در نهایت به شورش آنها در سال ۱۹۱۷ منجر می شود.
**************************************************
فیلم سینمایی «پاپیون» به کارگردانی «فرانکلین جی. شافنر»، جمعه ۱۹ شهریور ماه ساعت ۱ صبح از شبکه نمایش پخش می شود.
در این فیلم با بازی استیو مک کوئین و داستین هافمن خواهیم دید: آنری شاریر با نام مستعار پاپیون فردی است که به افترا قتل در دادگاهی در فرانسه محاکمه شده و برای گذراندن دوران محکومیت باید به جزیره شیطان در شمال شرقی آمریکای جنوبی برود ولی خود او منکر هرگونه دخالت در قتل است و مدعی است که برای او پاپوش درست کرده اند...
**************************************************
فیلم سینمایی «دایان باخ» به کارگردانی «فرهاد پوراعظم»، جمعه ۱۹ شهریور ماه ساعت ۱۳ از شبکه نمایش پخش می شود.
در این فیلم خواهید دید: نصرت که گرفتار رشد غیرعادی اندام شده است برای مداوا به تهران می آید و در منزل خواهرش اقامت می کند. داماد آنها که کریم نام دارد و در یک دفتر سینمایی کار می کند تصمیم می گیرد تا با استفاده از موقعیت فیزیکی نصرت از وی در تبلیغات تلویزیونی استفاده نماید.
عباس جهانبخش، آزیتا حاجیان و حسن رضایی در فیلم سینمایی «دایان باخ» بازی کرده اند.
**************************************************
فیلم سینمایی «نابغه» به کارگردانی «مارک وب»، جمعه ۱۹ شهریور ماه ساعت ۱۵ از شبکه نمایش پخش می شود.
در این فیلم با بازی کریس اوانس، مک کنا گریس و لیندسی دانکان خواهیم دید: مری دختر بچه ۷ ساله ای است که استعداد عجیبی در ریاضی دارد. مادر او نیز استعداد شگرفی در ریاضی داشت اما زود دار فانی را وداع گفت. مری با دایی اش فرانک زندگی می کند. کسی سراغ مری نمی آید ولی وقتی متوجه می شوند که او نابغه ریاضی است مادربزرگ (اولین) او به سراغ مری می آید و می خواهد حضانت مری را به عهده بگیرد.
**************************************************
فیلم سینمایی «سیمبا» به کارگردانی «روهیت شیتی»، جمعه ۱۹ شهریور ماه ساعت ۱۷ از شبکه نمایش پخش می شود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی رانویر سینگ، سارا علی خان، سنو سود، اشوتوش رانا، آشوینی کالسکار، اولکا گوپتا، آکشی کومار و ساریتا جوشی آمده است: سیمبا افسر جوانی است که ریس یک پاسگاه پلیس است و با گرفتن رشوه چشمش را بر روی برخی جرائم می بندد. در محدوده او یک تبهکار در پشت پرده یک کلوپ شبانه مواد مخدر تولید و توزیع می نماید که سیمبا با گرفن رشوه چشمش را بر روی آن بسته. یک روز یکی از کودکانی که بعنوان توزیع کننده برای آنها کار می کند مبحث را به یک مددکار زن که آشنای سیمباست گفته و مددکار با پسرک به محل رفته و آغاز به فیلمبرداری می کند.
**************************************************
فیلم سینمایی «ضد حریق» به کارگردانی «الکس کندریچ»، جمعه ۱۹ شهریور ماه ساعت ۱۹ از شبکه نمایش پخش می شود.
داستان این فیلم با بازی کرک کامروک، ارین بتیا و کن بیول درباره کیلب و کاترین زن و شوهری هستند که سال‏هاست با یکدیگر اختلاف دارند اما این اختلاف اخیراً بالا گرفته است. کیلب یک آتش‏نشان است و کار سختی را بر عهده دارد. او هر وقت که به خانه می آید انتظار دارد که کاترین همه کارها را انجام داده باشد. او بیشتر وقت خویش را در منزل، پای کامپیوتر تلف می ‏کند. در طرف مقابل کاترین نیز بعنوان منشی در یک بیمارستان کار می‏ کند و می ‏بیند که کیلب نه تنها همه کارها را بر عهده او می ‏گذارد بلکه هیچ گونه همکاری ای نیز با او نمی‏ کند.
**************************************************
فیلم سینمایی «پرواز پنجم ژوئن» به کارگردانی «علیرضا سمیع آذر»، جمعه ۱۹ شهریور ماه ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می شود.
در این فیلم خواهید دید: چهار هواپیماربا، سه مرد و یک زن، روز پنجم ژوئن، یک هواپیمای ایرانی را می ربایند. فرمانده آنها شخصی است به نام فریبرز اتابکی که در میانه ماجرا وارد معرکه می شود. دو تن از مسافران، که بعداً معلوم می شود یکی از آنها افسر است، هواپیمارباها را خلع سلاح می کنند و در مقابل حیرت مسافران هواپیما را به همان مقصدی که هواپیماربایان می بردند هدایت می کنند. طراحان اولیه ربودن هواپیما، در مقصد، با برگزاری مصاحبه ای مطبوعاتی وانمود می کنند که همه مسافران قصد پناهندگی دارند و از افسر می خواهند که نظراتش را در اختیار خبرنگاران بگذارد. اما او اعلام می کند که هواپیما را با این هدف به آن جا آورده است تا معلوم شود مسافران تمایلی به پناهندگی سیاسی و اجتماعی ندارند. در نتیجه اقدام افسر مزبور، بعد از بازگشت به ایران، یکی از هواپیماربایان خویش را تسلیم می کند و...
علی محمد جعفری، ناصر آقایی، آتیلا پسیانی، محسن زهتاب، مهرآزاد جوهری، حسین نصرآبادی، ارژنگ فرخ پیکر، محمدحسین زارعی فرد، رضا حامدی خراسانی، هوشنگ حسامی و رضا مختاری در فیلم سینمایی «پرواز پنجم ژوئن» ایفای نقش کرده اند.
**************************************************
فیلم سینمایی جدید «قوچ» به کارگردانی «گریمور هاکونارسون»، جمعه ۱۹ شهریور ماه ساعت ۲۳ از شبکه نمایش پخش می شود.
داستان این فیلم با بازی گونار یونسون، سیگوردور سیگریونسون، تئودور جولیوسون و شارلوت بووینگ؛ درباره دو برادر است که ۴۰ سال با هم قهر بودند ولی اکنون به ناچار مجبورند با هم متحد شوند چون که یک بیماری گوسفندان آنها را گرفتار کرده و مقامات دولت گفته اند که باید آن گوسفند ها کشته شوند تا مانع انتشار این ویروس به بقیه گوسفند ها شود برای همین آنها تمام تلاش خویش را می کنند تا...
**************************************************
**** شبکه کودک
انیمیشن سینمایی «ماداگاسکار ۳» به کارگردانی «تام مک گراث، اریک دارنل، کنراد ورنن»، پنج شنبه ۱۸ شهریور ماه ساعت ۱۴ از شبکـه کودک پخش خواهد شد.
داستان فیلم تلاش حیوانات باغ وحش نیویورک برای برگشت به آنجا را تصویر می کند.
**************************************************
انیمیشن سینمایی «پرنده های دوست داشتنی» به کارگردانی «آرنی آسجیرسون»، جمعه ۱۹ شهریور ماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد.
**************************************************
**** شبکه امید
فیلم سینمایی «ماجراهای رمه دوست ربات من» به کارگردانی «استفان شیمک»، پنج شنبه ۱۸ شهریور ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان فیلم با بازی ژود منلی، جونیر براون، گریگ لاتس، کیت براسل و بیل جنکینز آمده است: یک ربات توسط مدیر یک آزمایشگاه بی رحم که برای یک شرکت قدرتمند کار می کند، دزدیده می شود. برای اینکه این مدیر به دنبال این است که این ربات را تبدیل به یک سلاح خطرناک کند تا بتواند بر جهان حکومت کند و...
**************************************************
فیلم تلویزیونی «ضربه فنی» به کارگردانی «غلامرضا رمضانی»، جمعه ۱۹ شهریور ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.
این فیلم درباره سه نوجوان است که هرکدام از راهی به دنبال قهرمانی در یک جام معتبر هستند اما همیشه قهرمان اونی نیست که برنده می شه!
نسیم ادبی، افشین هاشمی، نازنین احمدی، سیروس همتی، مجید نوروزی و درسا بختیار در این فیلم بازی کرده اند.
**************************************************
**** شبکه افق
فیلم سینمایی «آنها زنده اند» به کارگردانی «جان کارپنتر»، جمعه ۱۹ شهریور ماه ساعت ۱۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.
در این فیلم با بازی کیث دیوید، مگ فاستر، ریموند سنت ژاکوس و جورج باک فلاور خواهید دید: در آینده نزدیک، آواره ای تنها وارد شهر می شود و با جامعه ای مصرفی و به شدت طبقاتی روبه رو می شود که در آن مخلوقاتی بیگانه با قیافه مبدل انسانی، از راه هدایت وسایل ارتباط جمعی بخصوص ایستگاه تلویزیون، کنترل همه چیز را به دست دارند که...
**************************************************
**** شبکه شما
فیلم تلویزیونی «زمستان بی برف» به کارگردانی «حسن نجفی»، پنج شنبه ۱۸ شهریور ماه ساعت ۲۴ از شبکه شما پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان آمده است: جلال همسر راضیه زن جوان و پا به ماهی است که در توسط ماموران ساواک پاپوش برایش درست می شود و دستگیر می شود. اما فرار می کند و پس از چند سال برمی گردد و متوجه می شود که همسرش از او جدا شده و با کس دیگری ازدواج کرده و جزامی شده و جلال به دنبال راضیه می رود اما...
کامران تفتی، حمیرا ریاضی، هادی افتخارزاده و سنا پورسعیدی در فیلم تلویزیونی «زمستان بی برف» بازی کرده اند.
**************************************************
فیلم تلویزیونی «جاده لغزنده است» به کارگردانی «روح الله فخرو»، جمعه ۱۹ شهریور ماه ساعت ۱۳: ۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان آمده است: منصور که به دنبال کسب روزی حلال با ماشین وانت کار می کند، شب، هنگام برگشت به خانه با فردی تصادف می کند، از ماشین که پیاده می شود برای دیدن محل تصادف، با دوچرخه قراضه ای مواجه می شود، منصور و خانواده اش اهتمام در پیدا کردن فرد مصدوم می کنند. ولی اثری از فردی که تصادف کرده باشد، پیدا نمی کنند، منصور به کمک خانواده اش به دنبال یافتن راه چاره برای خلاصی از این مشکل اند که...
محمد کاسبی، مینا نوروزی، مهدی امینی خواه و مریم خدارحمی در این فیلم بازی کرده اند.
**************************************************
**** شبکه سلامت (با رابط ناشنوا)
فیلم سینمایی «نفس» به کارگردانی «نرگس آبیار»، جمعه ۱۹ شهریور ساعت ۱۱ با رابط ناشنوایان از شبکه سلامت پخش می شود.
خلاصه داستان فیلم از این مقرر است که: بهار دختر بچه ای است که به همراه پدر، دو برادر، یک خواهر و همسر پدربزرگش در منطقه ای حاشیه ای و سالهای دهه آخر دهه ۵۰ و اول دهه ۶۰ زندگی می کند. بهار درس خوان، خیالاتی و خوش سر و زبان است و داستان ساده و شیرینی از زندگی خویش را تعریف می کند و با این داستان ها تاریخ عامه مردم روایت می شود. بهار در سالهای جنگ، روزی که در خانه تنها بوده در بمباران کشته می شود و تمام تخیلات و دنیای زیبایش تمام می شود.
مهران احمدی، پانته آ پناهی ها، شبنم مقدمی و جمشید هاشم پور بازیگران این فیلم هستند.
منبع:

1400/06/18
09:58:29
0.0 / 5
560
تگهای خبر: آموزشی , تدریس , خرید , داستان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱