آخرهفته به کدام گالری ها سر بزنیم؟

آخرهفته به کدام گالری ها سر بزنیم؟

به گزارش بلک بلاگ آخرین ماه از فصل تابستان که هوا کمی خنک تر و تاحدودی از محدودیت های رفت و آمد هم کاسته شده، فرصت مناسبی است تا در وقت خالی آخر هفته، سری هم به گالری ها بزنیم و آخر هفته ای هنری داشته باشیم؛ هرچند باید به خاطر داشته باشیم بر مبنای قوانین و پروتکلهای ستاد مقابله با کرونا، خیلی از گالری ها از حضور سرزده بازدیدکنندگان معذور هستند و لازم است بازدید از نمایشگاه با تعیین وقت قبلی اتفاق بیفتد.


در ادامه گزارش ایسنا از نمایشگاه هایی که آخر هفته برپا خواهند بود را می خوانید:
* مشاهده و دریافت
نمایشگاه گروهی «مشاهده و دریافت» جمعه ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ برگزار شده و تا جمعه ۱۲ شهریور در گالری «باوان» واقع در خیابان مطهری، خیابان لارستان، خیابان عبده، پلاک ۷ ادامه خواهد داشت. این گالری از ساعت ۱۲ تا ۲۰ برقرار است.
نمایشگاه «مشاهده و دریافت» با حضور هنرمندانی چون راحله امیربهرامی، مه سا پرویزی، ترلان تبار، مهشید روشن تبار، مهسا تهرانی، نوید عظیمی سجادی، نوگل مظلومی، ژینوس میثاقی، آدنا میرزاخانیان درحال برگزاری است.
شماره تماس: ۰۲۱۸۸۸۰۳۳۵۶


* نهان بر عیان
نمایشگاه گروهی «نهان بر عیان» با گردآوری شهریار حاتمی تا ۱۷ شهریور در موزه هنرهای معاصر تهران برپا خواهد بود. موزه هنرهای معاصر در خیابان کارگر شمالی، جنب پارک لاله واقع شده و دوشنبه ها تعطیل می باشد. این موزه از ساعت ۱۰ تا ۱۸ فعال است.
شماره تماس: ۰۲۱۸۸۹۸۹۳۷۴، ۰۲۱۸۸۹۵۱۳۲۳


* کاربن
نمایشگاه گروهی «کاربن» به گردآوری حبیب فرج آبادی تا نهم شهریور در گالری اعتماد یک واقع در میدان هفت تیر، مفتح جنوبی، بن بست شیرودی پلاک ۲۵ برپا خواهد بود. این گالری دوشنبه ها تعطیل و از ساعت ۱۲ تا ۲۰ فعال است.
شماره تماس: ۰۲۱۸۸۸۲۱۲۷۱، ۰۲۱۸۸۸۲۹۰۱۷
این نمایشگاه با حضور میلاد موسوی، سورنا زمانی، مریم امیرواقفی، مهدی محسنی، پارسا مستقیم، بهمن ایروانی، مجید فعال، سینا خاتمی، آناهیتا باقری، کیمیا دهقان، سعید خالقی، مائده سالار، بابک کبود، کیمیا میرزایی، محمد جلیلی، عماد نوروزی، بهاره بابایی، آناهیتا شهامتی، نیکی فلاح فر، نگین لون آمیز درحال برگزاری است.


* امواج رنگین
نمایشگاه انفرادی نقاشی «امواج رنگین» از سروژ بارسقیان تا ۱۲ شهریور همه روزه بجز شنبه ها و یکشنبه ها از ساعت ۱ تا ۱۹ با تعیین وقت قبلی در گالری «+۲» امکان بازدید دارد. این گالری در خیابان فرشته، خیابان بیدار، پلاک ۸، طبقه دوم واقع شده است.
مجموعه ی اخیر آثار بارسقیان در امتداد دو نمایش اخیر وی در گالری آتبین و دستان است و جریان مطالعه ای که او از سال ۱۳۹۳ در حوزه ی فیزیک رنگ و امواج کرده است را نمایش می دهد.
شماره تماس گالری: ۰۲۱۲۲۰۲۳۱۱۴


* سر پرنده
نمایشگاه انفرادی نقاشی «سر پرنده» از عاطفه نام آور تا ۱۲ شهریور در تالار «این/جا» واقع در خیابان کریمخان زند، خیابان میرزای شیرازی، شماره ۹۵ همه روزه بجز شنبه ها از ساعت ۱۳ تا ۱۹ برپا خواهد بود.
شماره تماس: ۰۲۱۸۸۸۱۵۱۴۴* چشم اندازهای پیش رو
نمایشگاه گروهی عکس «چشم اندازهای پیش رو» با کیوریتوری مهدی وثوق نیا تا ۳۱ شهریور بصورت مجازی در نمایشگاه راه ابریشم برپا است.* نقاشی های سهیل مختار
نمایشگاه انفرادی نقاشی سهیل مختار تا ۱۴ شهریور در گالری دلگشا واقع در خیابان مفتح جنوبی، خیابان سمیه، نبش رامسر، پلاک ۶۳ از ساعت ۱۳ تا ۱۹ بجز شنبه ها برپا خواهد بود.
شماره تماس: ۰۲۱۸۸۸۶۵۳۰۱


* اسید آمینه ها
نمایشگاه انفرادی نقاشی وحید چمانی تا ۱۲ شهریور در گالری «نیان» واقع در میدان هفت تیر، خیابان مفتح جنوبی، خیابان تور، خیابان وفایی ورمرز آبادی، بن بست ابهری، پلاک ۵ برپا است. این گالری شنبه ها تعطیلست و از ساعت ۱۴ الی ۱۹ فعالیت می کند.
شماره تماس: ۰۲۱۸۸۸۱۳۹۷۶، ۰۲۱۸۸۸۱۳۹۷۷


منبع:

1400/06/04
12:51:26
0.0 / 5
831
تگهای خبر: نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳