توسط انتشارات كتاب پارك؛

کتاب صوتی مجموعه سه جلدی بچه اژدها منتشر گردید

کتاب صوتی مجموعه سه جلدی بچه اژدها منتشر گردید

بلک بلاگ: کتاب صوتی مجموعه سه جلدی بچه اژدها نوشته اریک سانوازن با ترجمه نیلوفر اکبری توسط انتشارات کتاب پارک برای کودکان منتشر و راهی بازار نشر شد.به گزارش بلک بلاگ به نقل از مهر، کتاب های صوتی مجموعه سه جلدی «بچه اژدها» نوشته اریک سانوازن با ترجمه نیلوفر اکبری اخیرا توسط انتشارات کتاب پارک برای کودکان منتشر و راهی بازار نشر شده اند.
این ناشر بهمن ماه سال قبل نسخه مکتوب این سه جلد را منتشر نمود. اریک سانوازن نویسنده این مجموعه متولد ۱۹۶۱ در فرانسه است و برای کودکان می نویسد.
داستان های این مجموعه برای گروه سنی (ب و ج) یعنی بچه های ۹ تا ۱۲ ساله نوشته شده و در سرزمین اورگاند جریان دارند که انسان ها و اژدهاها آن جا کنار هم با صلح و صفا زندگی می کردند؛ تا روزی که یک اژدهای متفاوت در آن سرزمین به دنیا آمد.
در نخستین جلد مجموعه با نام «اولین شعله آتش»، اِورائل و لنا دو دوست که در اورگاند زندگی می کردند، به مخاطب معرفی می گردند. وقتی قصه این دو آغاز می شود، سرزمین اورگاند تبدیل به جایی شده که انسان ها و اژدهاها قرن هاست با هم می جنگند. لنا عضو یک گروه شکارچی اژدهاست اما اورائل خلاف او، عاشق این موجودات عجیب و غریب است.
در جلد دوم «کتاب بزرگ شب»، اورائل از دهکده محل زندگی شان فرار می کند و به سمت خانه شگفتی ها یعنی بزرگ ترین کتابخانه سرزمین اورگاند حرکت می کند. لنا هم به عهد خود وفادار است و اورائل را مثل سایه تعقیب می کند اما نمی داند او دنبال چیست. بالاخره اورگاند سرزمین بزرگی است و در شهری که این دو بچه واردش شده اند و کسی را هم آن جا نمی شناسند، هر دیدار و اتفاقی می تواند خطرناک باشد.
در «پسر آب و آتش» یعنی کتاب سوم مجموعه «بچه اژدها» هم سفر دوتایی برای لنا و اورائل هر روز سخت تر می شود. چون به آتشفشان فورنز نزدیک شده اند و این نزدیک شدن سبب می شود خطرات بیشتری تهدیدشان کند؛ بخصوص که سر راهشان به دراکو پدر لنا که یک شکارچی اژدهاست می رسند و...
بهمن وخشور، زهرا لطفی و آریا وخشور گویندگان کتاب های صوتی سه جلد مذکور هستند.
مجلدات اول تا سوم «بچه اژدها» به ترتیب با ۵۱ دقیقه، ۴۵ دقیقه و ۵۵ دقیقه و قیمت ۸ هزار تومان انتشار یافته اند.


منبع:

1400/06/03
16:11:09
0.0 / 5
803
تگهای خبر: داستان , سفر , كتاب , نویسنده
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵