توسط خانه كتاب و ادبیات انجام شد؛

پرداخت و تسویه مطالبات كتابفروشی ها از بهارانه كتاب ۱۴۰۰

پرداخت و تسویه مطالبات كتابفروشی ها از بهارانه كتاب ۱۴۰۰

بلک بلاگ: مطالبات کتابفروشی های عضو طرح بهارانه کتاب ۱۴۰۰ توسط موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران تسویه و پرداخت گردید.به گزارش بلک بلاگ به نقل از روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، مطالبات کتابفروشی های عضو طرح «بهارانه کتاب ۱۴۰۰» با حمایت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی توسط موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران، تسویه و پرداخت گردید.
در طرح «بهارانه کتاب ۱۴۰۰» که با مشارکت و استقبال ۸۸۷ کتابفروشی از ۳۱ استان کشور برگزار شد، ۵۶۱ هزار و ۸۹۳ نسخه کتاب به ارزش ۲۲۰میلیارد و ۸۳۶ میلیون و ۵۴۳ هزار و ۵۴۹ ریال فروخته شد.
بهارانه کتاب ۱۴۰۰ از ۱۷ خردادماه شروع به کار کرد و با عنایت به استقبال عمومی از آن و مطالبه کتابفروشان از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص افزایش اعتبار و مدت زمان اجرای طرح، تا ۲۵ خردادماه ادامه پیدا کرد.
ثبت نام کتابفروشی ها در طرح «تابستانه کتاب ۱۴۰۰» هم از سه شنبه ۲۹ تیر شروع شده و کتابفروشی ها در سرتاسر کشور می توانند با رفتن به پایگاه اینترنتی tarh.ketab.ir نسبت به ثبت نام در این دوره از طرح های توزیع یارانه کتاب از راه کتابفروشی ها (طرح های فصلی فروش کتاب) اقدام نمایند. این دوره از طرح های فصلی از ۹ مرداد شروع می شود و تا ۱۵ مرداد ادامه خواهد داشت.


منبع:

1400/05/05
12:34:47
0.0 / 5
836
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲