در بیانیه ای عنوان شد

دعوت بیشتر از ۲۰هزار استاد دانشگاه از مردم جهت شركت در انتخابات

دعوت بیشتر از ۲۰هزار استاد دانشگاه از مردم جهت شركت در انتخابات

به گزارش بلک بلاگ بیشتر از ۲۰ هزار و ۶۰۰ نفر از اساتید دانشگاههای سراسر کشور در جهت دعوت مردم و مشارکت حداکثری در انتخابات پیش رو اطلاعیه ای صادر کردند.به گزارش بلک بلاگ به نقل از مهر، به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه فرهنگ و معارف اسلامی و مرکز هم اندیشی استادان و نخبگان دانشگاهی بیشتر از ۲۰ هزار و ۶۰۰ نفر از اساتید دانشگاههای سراسر کشور در جهت دعوت مردم و مشارکت حداکثری در انتخابات پیش رو اطلاعیه ای صادر کردند.
متن بیانیه بدین شرح است.
هموطنان عزیز؛ ملت شریف ایران؛
این روزها ما در آستانه تصمیمی بزرگ برای کشورمان قرار داریم. سرنوشت ما بعنوان یک ملت، چنان در هم تنیده است که هر تصمیم جمعی ما، نه تنها برای چهارسال بلکه برای سال های متمادی، زندگی تک تک ما را تحت تاثیر قرار خواهد داد. امروز ایران ما از یک سو با تهدیدهای فزاینده خارجی و از طرفی با مشکلات اقتصادی و معیشتی و عدم تحقق بعضی از اهداف انقلاب در داخل مواجه بوده و در کنار انتخاب دولتی کارآمد برای عبور از بحران های پیش رو و ترمیم اقتصاد، بیشتر از همیشه به همدلی، انسجام ملی و مشارکت حداکثری نیازمندیم. باید نشان دهیم که همه ما با هم هستیم. تک تک رای های ما در کنار هم به مثابه آجرهایی خواهند بود که بنای امنیت ملی ما را می سازند و ما را غیرقابل شکست می کنند و البته به تجربه هم آموخته ایم که هربار که اتحاد این ملت بزرگ ضربه خورده، اردوگاه دشمن امیدوارتر به نتیجه بخش بودن تهدیداتش شده و شاهد افزایش فشارها و ضربه به منافع ملی بوده ایم.
لذا ما استادان دانشگاههای کشور با علم به دشواری ها و کاستی های فراروی ملت در حوزه اقتصاد و سیاست، ضمن دعوت از نامزدهای محترم انتخابات به رعایت انصاف، اخلاق و صداقت، از ملت بزرگ ایران برای حضور حماسی و حداکثری در انتخابات ۲۸ خرداد و انتخاب دولتی استوار به پشتوانه مردمی دعوت می نماییم و به این جمله الهی معتقدیم که، إنّ اللّه لا یغیر ما بقوْمٍ حتّی یغیروا ما بأنْفسهمْ و تحقق ایران قدرتمند، نیازمند دولتی برخوردار از اراده ملی برای حل مشکلات اقتصادی و بالفعل نمودن آرمان های انقلاب می باشد که بتواند همراه با آزاد نمودن انرژی جوانان این مرز و بوم، بهاری نوین و تحول آفرین را در جهت حل برخی مسائل مزمن، جبران عقب ماندگی ها و استفاده از ظرفیت های مغفول رقم بزند.
ما در کنار هم راهی بس دشوار برای دستیابی به زندگی سعادتمندانه را پیموده ایم و در این راه از بذل مال و جان ابایی نداشته ایم. پس با رأی آگاهانه خود در انتخابات سرنوشت ساز پیش رو، با شهدایی که خون خویش را تقدیم این خاک نموده اند و با مردان و زنان مبارزی که در طول تاریخ، تلاش خود برای استقلال و آزادی کشور مبذول داشته اند، پیمان می بندیم که ثابت قدم تر از همیشه این راه را ادامه دهیم.
آخرین بروز رسانی تعداد استادان تایید کننده بیانیه: ۲۰۶۰۰ نفر
این آمار همچنان در حال افزایش می باشد.

1400/03/24
23:03:47
0.0 / 5
753
تگهای خبر: اساتید , رمان , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳