گفتگو با آنها كه ثبت نامشان در انتخابات به شوخی گرفته شد!

گفتگو با آنها كه ثبت نامشان در انتخابات به شوخی گرفته شد!

«انتخاب هات» با اجرای حسین کلهر به گفت وگوی جدی با چهره های غیرسیاسی می پردازد که همواره ثبت نامشان جهت شرکت در انتخابات به شوخی گرفته می شود.


به گزارش بلک بلاگ به نقل از ایسنا، علی چاوشی، تهیه کننده «انتخاب هات» شبکه سپهر درباره این برنامه جدید توضیح داد: این برنامه یک طنز سیاسی انتخاباتی است و در خلال فضای طنز، حرفهای جدی مان را هم خواهیم زد. در هر قسمت از برنامه با یکی از افرادی که فکر می کنند می توانند مملکت را در قامت ریاست جمهور اداره کنند، مصاحبه می نماییم. همان هایی که همواره حضورشان در انتخابات، صرفاً در حد حواشی مرحله ثبت نام باقی می ماند و دیگر خبری از آنها نمی گردد.
وی اضافه کرد: حسین کلهر مجری «انتخاب هات» با این افراد به شکل جدی گفتگو می کند تا دریابیم آنها با چه ایده ای تصمیم گرفته اند در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کنند و فکر می کنند می توانند رئیس جمهور شوند؟!
این تهیه کننده از اجرای استندآپ کمدین های تلویزیون در آیتم های برنامه اطلاع داد و اظهار داشت: آیت بی غم و ساناز کرامت که در «خندوانه» شاهد استندآپ کمدی های آنها بودیم و همینطور سجاد اسماعیلی که در «عصر جدید» اجرا داشت، در برنامه به اجرا می پردازند.
به گفته چاوشی هر قسمت از «انتخاب هات» ۴۰ دقیقه است و قسمت اول آن شب گذشته ساعت ۲۲ در گفتگو با نوید اهوازی فلافل فروش اهوازی ثبت نام کرده در انتخابات از شبکه اینترنتی سپهر که البته در ستاپ باکس هم قابل دریافت است، پخش شده است.
از امروز یکشنبه، ۲۳ خرداد ماه پخش این برنامه ۹ قسمتی با طراحی و کارگردانی محمدحسین آشنا به صورت روزانه در دو قسمت ادامه پیدا می کند.
منبع:

0.0 از 5
1400/03/23
22:34:42
878
تگهای خبر: اینترنت , برنامه , شركت , طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳