توسط نشر پیدایش؛

رمان وحشت صندوقچه قربانی چاپ شد

رمان وحشت صندوقچه قربانی چاپ شد

رمان صندوقچه قربانی نوشته مارتین استوارت با ترجمه لیلا یادگار توسط نشر پیدایش منتشر و راهی بازار نشر شد.به گزارش بلک بلاگ به نقل از مهر، رمان «صندوقچه قربانی» نوشته مارتین استوارت اخیرا با ترجمه لیلا یادگار توسط انتشارات پیدایش منتشر و راهی بازار نشر شده است. این کتاب یکی از عناوین مجموعه «ادبیات وحشت» است که این ناشر چاپ می کند.
نسخه اصلی این کتاب سال ۲۰۱۸ انتشار یافته است و ۳ بخش اصلی دارد که در مجموع، ۵۶ فصل را در خود جا داده اند. داستانش هم درباره پنج دوست است که قصد دارند در یک تابستان گرم، یک جعبه سنگی باستانی را در جنگلی کشف کنند. این جعبه اسرارآمیز و نفرین شده است و بناست سرنوشت افرادی را که پیدایش می کنند، برای همیشه عوض کند.
در ادامه داستان، بعد از پیداکردن صندوقچه اسرارآمیز، هر ۵ نفر حاضر در داستان، تصمیم می گیرند عزیزترین چیز خویش را قربانی کرده و داخل صندوقچه بگذارند. البته صندوقچه را به صورت اتفاقی پیدا کرده اند و به هم قول می دهند و پیمان می بندند که هیچگاه برای پیدا کردن صندوقچه برنگردند. چهار سال بعد، اتفاقات عجیب و غریبی رخ می دهد و افراد جداشده گروه را باردیگر گرد هم می آورد؛ چون متوجه می شوند یکی از اعضا، پیمان شکنی کرده و...
در این داستان قربانی های درون صندوقچه قدرت پیدا می کنند و به دنبال ۵ نفر دوست متحد می گردند.
«صندوقچه قربانی» سی وهشتمین عنوان از مجموعه «رمان نوجوان» است که نشر پیدایش چاپ می کند و مخاطبان اصلی اش، افراد ۱۶ سال به بالا هستند.
در قسمتی از این کتاب می خوانیم:
مگوایر اظهار داشت: «چون شما قول تون رو زیر پا گذاشتین و بعد قوانین رو زیر پا گذاشتین. اونها یکسانن: اون قوانین قول هاتون بودن، قول هاتون به همدیگه، و به اون صندوقچه. شما تمام اون قدرت رو بهش دادین، بعدش اون قدرت رو فاسد کردین و حالا که درش رو برداشتین، اون قول های زیر پا گذاشته، همه اون بدبختی و درد رو به تون برمی گردونه.»
سپس به تخت نزدیک تر شد و اظهار داشت: «می دونستم، هر چیزی که موقع قربانی کردن مون بهش دادیم، برگشته و داره شکنجه مون می کنه: من، لم، درن، هدلی، همه جز...»
همیشه زمان این لحظه عالی رو نشون می ده.
«مک.»
سپ مک را تصور کرد که ساعتش را متوقف کرده بود، زمان را در آن لحظه ای که قسم خورده بودند برای همیشه دوست بمانند، منجمد کرده بود.
مک.
امروز نوبت مک بود، اما چیزی از صندوقچه بیرون نیامده که سبب عذابش شود و سپ می دانست که چیزی بیرون نخواهد آمد.
زیرا مک خوشبختی اش را در صندوقچه گذاشته بود.
این کتاب با ۴۷۲ صفحه، شمارگان هزار نسخه و قیمت ۹۵ هزار تومان انتشار یافته است.


منبع:

1400/03/08
11:30:38
0.0 / 5
962
تگهای خبر: داستان , رمان , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵