نگاهی به فیلم های پایان هفته سیما

كدام فیلمها برای نخستین بار از تلویزیون پخش می شوند؟

كدام فیلمها برای نخستین بار از تلویزیون پخش می شوند؟

به گزارش بلک بلاگ شبکه های سیما در دومین هفته از اردیبهشت ماه، ۳۴ فیلم سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن را برای پخش در نظر گرفته اند که از این بین، سه فیلم «پست خانه»، «مرد کار» و «فراتر از ماه» آثار جدیدی هستند که روی آنتن می روند.


به گزارش بلک بلاگ به نقل از ایسنا، فیلم های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «پست خانه»، «رمضان آن سال»، «گرداب سکندر»، «مراقبین حمله هوایی»، «طلا»، «سوءتفاهم»، «مرد کار»، «پنج دوست و دره دایناسورها»، «مولان»، «حدس بزن چه کسی برای شام می آید»، «نقطه شکست»، «تا افطار چیزی نمانده»، «باغ وحش»، «یکی هم کم نباشد»، «دست های آلوده»، «فراتر از فریب»، «۹۹ خانه»، «ارتش سایه ها»، «ماشین دیوانه»، «غریبانه»، «سنگ باد»، «کلبه هورنر»، «یورش»، «بقایای روز»، «بهترین ساعات»، «چگونه اژدهای خویش را آموزش دهید۱»، «نبرد خلیج فارس۲»، «فراتر از ماه»، «تنها در فضا»، «نبرد خلیج فارس ۱»، «اسیر خاک»، «فرار»، «همریشل» و «برای دخترم ترمه» پنج شنبه و جمعه ۹ و ۱۰ اردیبهشت ماه از شبکه های سیما روی آنتن می رود.
فیلم سینمایی جدید «پست خانه» به کارگردانی «تام کوین»، جمعه ۱۰ اردیبهشت ماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان فیلم با بازی کارن آلن، هانا گروس و کوین جی. او کانر آمده است: نورا مدیر پست خانه ای در روستای کولول است که پس از ۳۵ سال خدمت درمی یابد که سیستم اداره پست مقرر است خدماتش را مکانیزه کند و سیستم سنتی را به کل تعطیل کند. زمانی که نورا متوجه می شود باید پست خانه اش را تعطیل کند و بازنشسته شده یا به شهر برای کار رجوع کند دست به مخالفت های متوالی می زند اما....
فیلم سینمایی جدید «مرد کار» به کارگردانی «رابرت ژوری»، جمعه ۱۰ اردیبهشت ماه ساعت ۲۰: ۳۰ از شبکه چهار روی آنتن می رود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی پیتر گرتی، بیلی براون و تالیا شایر آمده است: آلری کارگر منزوی و میانسال یک کارخانه در شهری کوچک در آمریکا است که به سبب شرایط بد اقتصادی تعطیل شده است. آلری با وجود تعطیلی کارخانه هر روز سر کار خود حاضر می شود و دستگاهها را تمیز می کند. مسئول کارخانه نهایتا جلوی او را می گیرد و مانع ورود او می شود. او که دیگر کلیدی برای ورود به کارخانه ندارد با والتر همسایه جدید سیاه پوست خود آشنا می شود. والت با داشتن کلید در کارخانه، به آلری کمک می نماید تا باردیگر بتواند در کارخانه حضور یابد. رفته رفته آلری و والتر با هم صمیمی تر می شوند و والتر با وصل کردن جریان برق کارخانه و جمع کردن کارگرها به دنبال راه اندازی مجدد کارخانه است. او به همه گفته است که مشتری های جدیدی برای محصولات کارخانه پیدا کرده و همه را امیدوار می کند. خانواده کارگرها هم به این کارزار می پیوندند و این کار پوشش رسانه ای هم پیدا می کند. بعد از مدتی مالکان کارخانه تلاش در جمع کردن این کارزار دارند و برای همین با همسر سابق والتر تماس گرفته و ملاقاتی بین او و آلری ترتیب می دهند. همسر سابق والتر از مشکلات روانی او می گوید و والری درمی یابد که....
شبکه امید هم فیلم سینمایی جدید «فراتر از ماه» به کارگردانی «گلن کین و جان کارس» را چهارشنبه ۱۸ فروردین ماه ساعت ۱۷ روی آنتن می برد.
در این فیلم با بازی کن جئونگ، کیمیکو گلن، فیلیپا سو و ساندرا اوه خواهیم دید:
خانواده ای ۳ نفره با مرگ مادر دختر بسیار غمگین شده است و زمانی که پدرش به دنبال ازدواج مجدد است، دختر غمگینانه به فکر رفتن به ماه برای دیدن ملکه ماه می افتد. طی سفر اتفاقاتی می افتد که دختر شرایط جدید زندگی را می پذیرد.
بر اساس این گزارش به نقل از روابط عمومی سیما، سایر فیلم های تلویزیون در ایام پایانی هفته به این شرح است:
فیلم سینمایی «رمضان آن سال» به کارگردانی «فریدون فرهودی»، پنج شنبه ۹ اردیبهشت ماه ساعت ۷: ۲۰ از شبکه دو سیما پخش می شود.
فرحناز منافی ظاهر، رضا آحادی و مجدی شهریاری در این فیلم بازی کرده اند.
فیلم تلویزیونی «گرداب سکندر» به کارگردانی «داوود بیدل»، جمعه ۱۰ اردیبهشت ماه ساعت ۸ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
فیلم سینمایی «مراقبین حمله هوایی» به کارگردانی «ادوارد سد ویک»، پنج شنبه ۹ اردیبهشت ماه ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می شود. این فیلم از سری آثار لورل و هاردی است.
فیلم سینمایی «طلا» به کارگردانی «ریما گاگتی»، جمعه ۱۰ اردیبهشت ماه ساعت ۱۰ به روی آنتن شبکه سه سیما می رود.
داستان این فیلم با بازی اکشای کومار و مونی روی؛ مربوط به سال ۱۹۴۶ و زمانی که هند به بریتانیا وابسته است و بعنوان یک کشور مستقل حق تصمیم گیری در امور کشورش را ندارد.
فیلم سینمایی «سوءتفاهم» به کارگردانی «احمدرضا معتمدی»، پنج شنبه ۹ اردیبهشت ماه ساعت ۲۰: ۳۰ از شبکه چهار سیما روی آنتن می رود.
اکبر عبدی، مریلا زارعی، پژمان جمشیدی، کامبیز دیرباز و هانیه توسلی در فیلم سینمایی «سوء تفاهم» نقش آفرینی کرده اند.
فیلم سینمایی «پنج دوست و دره دایناسورها» به کارگردانی «مایک مرزوک»، پنج شنبه ۹ اردیبهشت ماه ساعت ۱۱ از شبکه پنج سیما پخش می شود.
«مولان» دیگر فیلم این شبکه به کارگردانی «نیکی کارو»، جمعه ۱۰ اردیبهشت ماه ساعت ۱۱ پخش می شود.
شبکه نمایش هم فیلم های «حدس بزن چه کسی برای شام می آید» (ساعت ۱ بامداد)، «نقطه شکست» (ساعت ۱۱ )، «تا افطار چیزی نمانده» (ساعت ۱۳)، «باغ وحش» (ساعت ۱۵)، «یکی هم کم نباشد» (ساعت ۱۷)، «دست های آلوده» ساعت ۱۹، «فراتر از فریب» به کارگردانی «شیناتو شیموساو» ساعت ۲۱ و «۹۹ خانه» ساعت ۲۳ روز پنجشنبه پخش می کند.
این شبکه برای جمعه هم فیلم های سینمایی «ارتش سایه ها» ساعت ۱ بامداد، «ماشین دیوانه» ساعت ۱۱، «غریبانه» ساعت ۱۳، «سنگ باد» ساعت ۱۵، «کلبه هورنر» ساعت ۱۷، «یورش» به کارگردانی «آجای دوگان» ساعت ۱۹ و «بقایای روز» به کارگردانی «جیمز ایووری» ساعت ۲۱ و «بهترین ساعات» ساعت ۲۳ را در نظر گرفته است.
شبکه کودک انیمیشن سینمایی «چگونه اژدهای خویش را آموزش دهید ۱»را پنج شنبه ۹ اردیبهشت ماه ساعت ۱۴ پخش خواهدنمود.

انیمیشن سینمایی «نبرد خلیج فارس۲» به کارگردانی «فرهاد عظیما» هم جمعه ۱۰ اردیبهشت ماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد.
«تنها در فضا» به کارگردانی «تد کیلسون»، پنج شنبه ۹ اردیبهشت ماه ساعت ۱۷ از شبکه امید پخش خواهد شد.
این فیلم داستان خواهر و برادری است که به فضا می روند. در راه جسمی ناشناخته به فضاپیمای آنها برخورد می کند و موجودی ناشناخته به آنها می پیوندد. سپس مورد حمله دو موجود دیگر قرار می گیرند و...
همینطور فیلم سینمایی «نبرد خلیج فارس ۱» به کارگردانی «فرهاد عظیما»، جمعه ۱۰ اردیبهشت ماه ساعت ۱۷ از شبکه امید پخش خواهد شد.
فیلم سینمایی «اسیر خاک» به کارگردانی «دی ریس»، جمعه ۱۰ اردیبهشت ماه ساعت ۱۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.
«فرار» به کارگردانی «رضا صافی» هم جمعه ۱۰ اردیبهشت ماه ساعت ۱۸: ۳۰ از این شبکه روی آنتن می رود.
فیلم تلویزیونی «همریشل» به کارگردانی «عمار خطی»، پنج شنبه ۹ اردیبهشت ماه ساعت ۲۴ از شبکه شما پخش خواهد شد.
فیلم تلویزیونی «برای دخترم ترمه» به کارگردانی «پدرام زمانی»، هم جمعه ۱۰ اردیبهشت ماه ساعت ۱۳: ۳۰ از شبکه شما روی آنتن می رود. در این فیلم تلویزیونی، آرام جعفری، زهره حمیدی، رضا شادمان و مریم فشکی بازی کرده اند.1400/02/09
12:55:53
0.0 / 5
891
تگهای خبر: خدمات , داستان , رسانه , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳