برای انتخاب برترین جوانان نویسنده و پژوهشگر

دومین دوره جایزه ملی كتاب سال جوانان فراخوان داد

دومین دوره جایزه ملی كتاب سال جوانان فراخوان داد

بلک بلاگ: دبیرخانه دومین دوره جایزه ملی کتاب سال جوانان ایران  فراخوان این دوره را منتشر نمود.به گزارش بلک بلاگ به نقل از مهر، به نقل از روابط عمومی جایزه کتاب سال جوانان، این جایزه که به همت کانون فرهنگ و اندیشه ایرانیان و با آرمان نکوداشت و تشویق بالاترین پدیدآورندگان نوقلم ایران زمین پایه گذاری شده است، بعنوان یکی از با اهمیت ترین رویدادهای فرهنگی نیمه نخست سال 1400 در حوزه کتاب، پذیرای آثار برتر دانشوران جوان کشور است و در مرداد ماه سال جاری نیز فرجام خواهد یافت.
بر همین اساس، دبیرخانه کتاب سال جوانان از جوانان مولف، مترجم، مصحح و همین طور ناشران کشور می خواهد تا کتاب های پیشنهادی خودرا با شرایط زیر به این دوره از جایزه معرفی کنند.
تنها آثار پدیدآورندگان جوان زیر 29 سال؛ متولدین سال 1369 و بالاتر پذیرفته می شود. (بر پایه استاندارد جهانی و تعریف پذیرفته شده یونسکو، بازه سنی 15 تا 29 سال، دوران جوانی شناخته می شود.)
داوری آثار، در برگیرنده همه موضوعات رده بندی دیویی و حوزه کودک و نوجوان است. اما کتاب های کمک آموزشی پذیرفته نمی شوند.
کتاب هایی که دارای چند پدیدآورنده هستند، هنگامی در پروسه داوری قرار می گیرند که حداقل یک پدیدآور جوان داشته باشند.
کتاب ها باید در بازه زمانی شروع سال 1398 تا آخر سال 1399 و برای اولین بار به چاپ رسیده باشند.
پذیرش پیشنهادها بعد از ثبت نام از طرف پدیدآور (حقیقی) یا ناشر (حقوقی) در تارنمای رسمی جایزه کتاب سال جوانان با نشانی ketabjavanan.ir و در ادامه با فرستادن دو نسخه از کتاب به همراه تصویر اسناد هویتی جوان صاحب اثر انجام می گیرد.
مهلت ثبت نام تا اختتام خرداد ماه 1400 در نظر گرفته شده است.
لازم به ذکر است، دومین دوره جایزه ملی کتاب سال جوانان با همکاری معاونت امور جوانان وزارت ورزش و جوانان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران انجام می شود.
شرکت کنندگان باید بعد از ثبت نام، آثار خودرا به دبیرخانه کتاب سال جوانان به آدرس تهران، پل کالج، ابتدای خیابان حافظ، خیابان بامشاد، شماره 2، واحد 1، کد پستی: 1599617711 بفرستند.
علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت جایزه کتاب سال جوانان به آدرس ketabjavanan.ir مراجعه کنند یا با شماره تلفن 88948820 و 09366885899 تماس بگیرند.


منبع:

0.0 از 5
1400/02/05
21:05:45
1044
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱