مجری محبوب و مشهور پاكستانی مطرح كرد؛

سردار سلیمانی اسطوره ماست

سردار سلیمانی اسطوره ماست

مبشر لقمان در دیدار با جعفر روناس، مسئول خانه فرهنگ سرکنسولگری ایران در لاهور، ضمن تبادل نظر برای شکل گیری برنامه های مشترک، از سردار سلیمانی بعنوان اسطوره خود یاد کرد.به گزارش بلک بلاگ به نقل از مهر جعفر روناس وابسته فرهنگی و مسئول خانه فرهنگ سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در لاهور روز چهارشنبه ۱۸ فروردین با حضور در دفتر مرکزی سایت خبری تحلیلی «باغی» با مبشر لقمان مجری مشهور و محبوب برنامه های تلویزیونی پاکستان و مدیر پرتال باغی تی وی دیدار و درباره ظرفیت های موجود و همکاریهای مشترک در حوزه های مختلف فرهنگی و رسانه ای گفت و گو و تبادل نظر کرد.
مسئول خانه فرهنگ ایران در لاهور با تمجید از فعالیت باارزش مبشر لقمان و پرتال رسانه ای باغی اظهار داشت: خانه فرهنگ جمهوری اسلامی ایران آماده همکاری با شرکت باغی در حوزه های فرهنگی و هنری است.
مجری مشهور شبکه خبری بول، سرزمین ایران را در کنار یونان باستان، مهد تمدن جهان دانست و اظهار داشت: رمز مقاومت و ایستادگی ایران در مقابل زورگویی های غرب و آمریکا به تاریخ چند هزار ساله آن بر می گردد برای اینکه که مردم ایران هیچگاه به کشورهای دیگر حمله نکردند اما همیشه مورد حمله قرار گرفتند بنا بر این مردم ایران بخوبی می دانند چگونه از استقلال خود دفاع کرده عزت ملی خودرا حفظ کنند.
وی گسترش روابط راهبردی در همه زمینه ها بین جمهوری اسلامی ایران با کشورهای روسیه، چین، پاکستان، مالزی و ترکیه را تنها راه مقابله با سیاست های ظالمانه غرب و در راس آنها آمریکا دانست و اظهار داشت: کشورهای آسیایی به ویژه پاکستان و ایران دارای شباهت ها و اشتراکات زیادی در فرهنگ و تمدن هستند بدین سبب کشورهای منطقه ای در راه منافع مشترک، باید از همه ظرفیت های شان برای توسعه روابط اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و هنری استفاده کنند.
مبشر لقمان در ابتدا با اشاره به اهمیت سند همکاری بین چین و جمهوری اسلامی ایران، آنرا برای امنیت و ثبات منطقه ای و همین طور توسعه و رشد تجارت در منطقه دارای اهمیت دانست.
وی ضمن تمجدید از شخصیت شهید سردار حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: شهید قاسم سلیمانی با کارهای ضد استکباری در منطقه و رشادت هایی که در این راه از خود نشان دادند به یک قهرمان و چهره ای اسطوره ای تبدیل شدند هر چند ایشان دیگر در بین ما نیستند اما راه ایشان ادامه خواهد یافت.
روناس در این دیدار با بیان جایگاه جمهوری اسلامی ایران در بین امت اسلامی و جهان اظهار داشت: آمریکا در سالهای قبل تا حالا اهتمام کرده است تا با تحریم های ظالمانه مقابل مردم ایران، جمهوری اسلامی ایران را وادار به تحمیل خواسته های شوم خود کند اما مردم ایران به رهبری آیت الله امام خامنه ای، ضمن پایداری و ایستادگی در مقابل این نوع فشارها توانسته است با عزت و اقتدار در جهت آرمان های متعالی به حرکت خود ادامه دهد.
در این ملاقات جعفر روناس آمادگی خانه فرهنگ را برای ایجاد ارتباط با معاونت برون مرزی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و همین طور تامین مستندات چند رسانه ای متنوع درباره شهید سردار سلیمانی اعلام نمود.
آقای مبشر لقمان ضمن تمجید از شخصیت شهید حاج قاسم سلیمانی بعنوان چهره ای ماندگار در تاریخ بشریت، آمادگی خودرا در همکاری با خانه فرهنگ در حوزه رسانه، فضای مجازی، تبادل فیلم و سریال و انتشار خبر و تحلیل اعلام نمود.

0.0 از 5
1400/01/21
12:03:05
1029
تگهای خبر: برنامه , رسانه , رمان , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵