پخش ۳ سریال جدید از شبكه های رادیویی

پخش ۳ سریال جدید از شبكه های رادیویی

بلک بلاگ: سه مجموعه جدید رادیویی که بتازگی در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده به روی آنتن چهار شبکه رادیویی نمایش، تهران، سلامت و جوان رفته است.


به گزارش بلک بلاگ به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، مجموعه رادیویی «خدا خودش روزی رسونه» به نویسندگی فائزه صالحی، تهیه کنندگی اشرف السادات اشرف نژاد، کارگردانی مجید حمزه و با هنرمندی بازیگران رادیو نمایش درباره مردی است که کیفی پر از پول را در خیابان پیدا می کند و در پی آن اتفاقاتی برایش رخ می دهد.
«خدا خودش روزی رسونه» هر روز ساعت ۱: ۰۰ بامدادان از رادیو نمایش پخش می شود و ساعت ۲۲: ۳۰ به روی آنتن رادیو تهران می رود.
مجموعه رادیویی «شانزده انسان خشمگین» که این روزها ساعت ۶: ۱۵ دقیقه از رادیو نمایش و ساعت ۲۱: ۴۵ دقیقه از رادیو سلامت پخش می شود ماجرای فروشنده ای عصبانی است که به دنبال چاره ای برای رسیدن به آرامش است. این نمایش به تهیه کنندگی مهدیه تقی زاده، کارگردانی مهدی نمینی مقدم، نویسندگی داریوش روحی و با هنرمندی بازیگران اداره کل هنرهای نمایش رادیو تولید شده است.
همین طور سریال رادیویی «شاهراه » به نویسندگی حسین یعقوبی، کارگردانی جواد پیشگر و تهیه کنندگی ژاله محمدعلی، برمبنای رمان آرزوهای بزرگ چارلز دیکنز نوشته شده است که با هنرمندی بازیگران رادیو نمایش هر روز ساعت ۸: ۴۵ دقیقه از رادیو نمایش پخش می شود و ساعت ۲: ۰۰ بامدادان به روی آنتن رادیو جوان می رود.
منبع:

1400/01/16
00:09:34
0.0 / 5
943
تگهای خبر: رمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳