اردوی راهیان نور مجازی دانش آموزان اردبیل

اردوی راهیان نور مجازی دانش آموزان اردبیل

به گزارش بلک بلاگ فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل اظهار داشت: انتقال و تببین رشادت های دوران دفاع مقدس به نسل جوان، در آنان امید و انگیزه به وجود آورده و در تربیت جوانان در تراز انقلاب اسلامی تأثیرگذار استبه گزارش بلک بلاگ به نقل از ایسنا، سردار جلیل بابازاده در نشست هماهنگی راهیان نور استان اردبیل با اعلان اینکه اردوی کاروان های راهیان نور در فضای مجازی برگزار می شود، توضیح داد: در این اردو حدود ۱۰۰ هزار دانش آموز برای شرکت اعلام حضور کرده اند. کاروان های مجازی راهیان نور دانش آموزان استان روزهای پنجم، ششم، نهم و دهم اسفندماه در شبکه آموزشی شاد آموزش و پرورش استان برگزار می شود.

وی اضافه کرد: انتقال و تببین رشادت های دوران دفاع مقدس به نسل جوان، در آنان امید و انگیزه به وجود آورده و در تربیت جوانان در تراز انقلاب اسلامی تأثیرگذار است و مسئولان کشوری و استانی به راهیان نور توجه لازم را داشته باشند و در این زمینه غفلت نکنند.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با اعلان اینکه دشمن می خواهد تفکر خودش را با پهنای باندی که در اختیار دانش آموزان می گذارد در جامعه حاکم کند، اضافه کرد: با برنامه های مکتبی و اعتقادی نباید گذاشت فکر و ذهن دانش آموزان ما مورد تاراج هجمه های فکری استکبار جهانی و غرب قرار بگیرد.

سردار بابازاده اشاره کرد: این اردو گنجینه پرافتخار و نورانی است که ما می خواهیم در قالب آن فرهنگ هشت سال دفاع مقدس را به نسل جدید تشریح و تبیین نماییم.

منبع:

1399/11/26
15:35:13
0.0 / 5
933
تگهای خبر: آموزشی , برنامه , رمان , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵