توسط انتشارات شهید كاظمی؛

كتاب مستندداستانی دكل به چاپ دوم رسید

كتاب مستندداستانی دكل به چاپ دوم رسید

کتاب دکل نوشته روح الله ولی ابرقوئی توسط انتشارات شهید کاظمی به چاپ دوم رسید.به گزارش بلک بلاگ به نقل از روابط عمومی انتشارات شهید کاظمی، کتاب «دکل» نوشته روح الله ولی ابرقوئی شامل یک اثر مستندداستانی درباره گام دوم انقلاب اسلامی بتازگی توسط انتشارات شهید کاظمی به چاپ دوم رسیده است. چاپ اول این کتاب اواخر آذرماه امسال به بازار نشر آمد.
«دکل»، نخستین کتاب داستانی با محوریت بیانیه گام دوم انقلاب است و یک اثر سیاسی برای مخاطبان نوجوان و جوان شمرده می شود که در آن، گفتگویی جنجالی درباره انقلاب و مشکلات پش از آن مثل اختلاس، پیشرفت، مذاکره با آمریکا و کشورهای اروپایی، فساد اقتصادی و... آمده است. هدف اصلی از تدوین کتاب موردنظر، مطالعه بیانیه گام دوم انقلاب در قالب یک اثر داستانی است. این بیانیه ۲۲ بهمن سال ۹۷ توسط رهبر انقلاب منتشر گردید.
نویسنده کتاب در صدد شرح تفصیلی تمام فراز های بیانیه گام دوم انقلاب نبوده اما به فراخور فضای مدارس و برخی سوالات و شبهات کلیدی دانش آموزان، بخش هایی از بیانیه را، با تفسیر و تحلیل مفصل همراه کرده است. با این وجود در این کتاب تمام فرازها و متن بیانیه گام دوم به شکل پراکنده و در داخل [قلاب] مشخص شده اند. مطالب این کتاب در قالب گفتگوهای یک روحانی مبلغ با دانش آموزان دبیرستانی نوشته شده اند.
پاسخگویی به حدود ۳۰ شبهه و سوال اساسی نسبت به مسائل سیاسی روز و انقلاب از دیگر خاصیت های این کتاب است. آشنایی با مبانی نظام اسلامی ایران و آموزش غیر مستقیم ملاک ها و معیارهای دفاع از انقلاب هم خاصیت دیگری است که روح الله ولی ابرقوئی اهتمام کرده به کتابش بدهد.
چاپ دوم این کتاب با ۳۳۹ صفحه و قیمت ۷۰ هزار تومان عرضه شده است.

1399/11/07
13:22:26
0.0 / 5
1004
تگهای خبر: داستان , كتاب , نویسنده
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳