توسط نشر آفتابكاران؛

رمان كاتوره به چاپ دوم رسید

رمان كاتوره به چاپ دوم رسید

به گزارش بلك بلاگ رمان كاتوره نوشته بی تا شباهنگ توسط نشر آفتابكاران به چاپ دوم رسید.به گزارش بلک بلاگ به نقل از مهر، رمان «کاتوره» نوشته بی تا شباهنگ اخیرا توسط نشر آفتابکاران به چاپ دوم رسیده است. چاپ اول این کتاب بعد از درگذشت نویسنده اش به بازار نشر آمد.
بی تا شباهنگ داستان نویس و فیلم نامه نویس جوان کشور بود که سال ۹۶ بعد از یک دوره بیماری دارفانی را وداع گفت. او به جز «کاتوره»، مجموعه داستان «گربه های اشراقی» را هم در کارنامه دارد.
«کاتوره» داستان سرگردانی مردی است که عمری کاتوره بوده است.
«کاتوره» در ۷ فصل و ۳۲ بخش نوشته شده است. در قسمتی از این کتاب می خوانیم:
حالا حس می کند چقدر همه این ماجراها برایش دورند. انگار از زندگی ای که در گذشته داشته خاطراتی می بیند که دوستشان دارد، به شرطی که بداند دیگر تمام شده اند. پیش خودش فکر می کند لابد خودِ اوست که می خواهد برای همیشه برود و این نگرانی را درباره زرین دارد. یادداشت را باردیگر می خواند. یادش می آید با چه لحنی به او گفته بود بچه نیست و چقدر آن موقع از دستش عصبانی بود. لابد زرین گریه ها و گله هایش را پیش مستانه کرده بود و او هم پیشنهاد داده بود او را رها کند به حال خودش، اما این روش مستانه بود، نه زرین. مستانه آن وقت ها، که همه دوستان بودند و بحث وجدل هم زیاد پیش می آمد، از یک جایی به بعد می رفت و گم می شد، می گفت هر چیزی باید بنشیند و زمان می خواهد، اما زرین این طور نیست و اگر به خودش بود، هم اکنون نشسته بود و مشتش را زیر چانه زده بود و نگاهش می کرد و ازش می خواست بگوید مشکلش چیست و برایش حرف بزند، نازش می کرد و نازش را می کشید تا او بالاخره، بی آنکه چیزی بگوید، خوش اخلاق شود، بدون دانستن اینکه راستی چه اش بوده است.
چاپ دوم این کتاب با ۲۵۶ صفحه، شمارگان هزار نسخه و قیمت ۳۲ هزار تومان عرضه شده است.


منبع:

1399/08/23
18:45:57
5.0 / 5
1279
تگهای خبر: داستان , رمان , فیلم , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱